Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@mem1000: już nawet moja żona się śmieje z tego że nonstop klocki i tarcze zmieniają xD

Dodam jeszcze że śmieszy ja tym bardziej że ja jako drobny Mirek handlarz chyba nigdy tego nie robiłem w aucie na handel xD
  • Odpowiedz
@mem1000: jedyne co ten gość wymienia w tych autach. Kupuje i wytyka sprzedającemu wszystkie mankamenty poczym wymienia cały wuj umyje i przy sprzedaży opowiada jakiego on zajebistego auta nie ma.
  • Odpowiedz
@golf3cabrio: biorąc pod uwagę przeciętny kierowca golfa 4 wymienia te elementy co 10 lat to wypadałoby to zrobić dla bezpieczeństwa a koszta są małe xD


Potwierdzam, bo też miałem golfa i zabrałem się za wymianę tych elementów jak całe szczęście w mieście przy parkowaniu dosłownie "wybuchł" mi klocek hamulcowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcin-bialas111111111111111: to się zgadzam. Z resztą ja go znam osobiście (prawie sąsiad) i jest bardzo miłym człowiekiem, kulturalnym i uśmiechniętym. Ale jak go oglądam w telewizji to wszystko pęka Xd inny człowiek. Z resztą na temat jego napraw aut nie będę się udzielać bo nie znam się na tym. Szanuje go również za hobby
  • Odpowiedz