Wpis z mikrobloga

Ponawiam pytanie, jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj? Świadkowie już znalezieni? Nagrania już się pojawiły? Kłamstwa Zarządu Transportu Miejskiego już wyjaśnione?

Bo wiecie, głupio by było, gdyby Lu zrobił/zrobiła (sorry, nie wiem jaki ma zaimek, naprawdę) z siebie przerażoną ofiarę prawicowego terroryzmu, opisał/opisała swoją traumę, Stop Bzdurom zebrało kasę ze zrzutek, a potem by się okazało, że to wszystko nieprawda.

#stopbzdurom #bekazlewactwa #lgbt #neuropa #pytanie #lustopbzdurom #codziennepowiedzkomus #p0lka #heheszki #aborcja
R.....r - Ponawiam pytanie, jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj? ...

źródło: comment_1613469097sdUmSICQpG4mu0rhz4dQ0Z.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • 5
@Reiter Jasne że pojawiasz, bo pomimo tego że już n razy odpowiedziano na ten głupi post, wciąż go wrzucasz. Bo koło nosa ci lata ta afera tylko chcesz nazbierać plusikow
  • Odpowiedz
@Ofacet: To niech przeproszą i wystosują oficjalne piso ma np. swoim fb, że kłamali. Niech mają rigcz i przyznają się. To, że koledzy z neuropa tłumaczyli, to mnie nie interesuje. Niech oni się tłumaczą.
  • Odpowiedz
  • 3
@Reiter No to skoro chcesz żeby się wytłumaczyli to na #!$%@? wrzucasz posty na wykop a nie piszesz po informacje do źródeł które mogą ci dać odpowiedź?
  • Odpowiedz
@Ofacet:

1. kultura.
2. pisałem i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
3. mogę wrzucać na wykop co chce i kiedy chce, jeżeli tylko jest zgodne z regulaminem.
4. nie odpowiada, to dawaj na czarnolisto, albo zgłaszaj do moderacji.
  • Odpowiedz
@Reiter Wynikało jak jeszcze nie był za paywallem, parę tygodni temu. Między innymi to, że ZTM nie kłamało, bo nie było żadnej skargi na nich. Nie miało po co jej być. Sprawa jest prowadzona przez prawników z KPH, do nich można się zgłosić o szczegóły.
  • Odpowiedz
  • 6
@Reiter
Kultura to wspaniały sposób na maskowanie głupoty. Więc pass.

pisałem i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.


I co, myślisz że dostaniesz odpowiedź na wykopie pod tagiem #bekazlewactwa ? XD kogo próbujesz
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Ja ci nie każę niczego mi przedstawiać. Jak cię męczy, to czarna lista, w czym masz problem?

@Ofacet: To maskuj swoją nadal.
Sprawę należy nagłaśniać, dlatego jest wrzucony post.
Nie wrzucam w imieniu plusów, plusy już dawno się skończyły na tym temacie.
Fałsz? Nie widzę fałszu.
  • Odpowiedz
Ponawiam pytanie, jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj?


@Reiter: ja także ponawiam swoje pytanie
-złożyłeś już zawiadomienie (poważna sprawa sprawca, albo pomawiający powinni zostać ukarani), czy liczysz na atencję i plusy, a tak naprawdę nie zrobiłeś nic w tej sprawie?
  • Odpowiedz