Wpis z mikrobloga

@mastalegasta: Jak wiele badań na to wskazuje, ja takich nie znam, to wskaż takowe. Homoseksualizm nie jest zboczeniem, nie potwierdzi to tobie żaden lekarz psycholog, a szczególnie seksuolog. Wystarczy, że się o to ich zapytasz i ci wyjaśnią zawiłości tematu, bo widać, że go swoim rozumikiem nie obejmujesz.
@diogene: W sumie to ciekawe, w których krajach poza Polską powstała komisja w podobnym składzie i z podobnym założeniem - z powodu bardzo bliskich związków kleru z władzą. Czy tutaj polskie władze tworząc tą "komisję" wzorują się na jakimś innym państwie, czy taka komisja to akurat endemiczny fenomen.
@mastalegasta: Nadal homoseksualizm pedofilny to nie jest to samo co homoseksualizm. Też możesz o tym porozmawiać z lekarzami specjalistami, polecam ci kontakt z osobami z dużo większą wiedzą niż ty czy ja reprezentujemy.
@Kempes: Dlatego każdy polski katol to #!$%@? hipokryta. Najbardziej mnie bawi jak poruszany jest temat uczuć religijnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) te #!$%@? mają uczucia do obrazków i świecidełek, ale już do gwałconych dzieci nieeeeeeeee no paaaaanie gdzie nasz proboszcz takie rzeczy, kto to widział, takie piękne kazanie w niedzielę dał, nie kłam wnuczku, Grażyna weź przemów dziecku do rozsądku! Jak ty go wychowałaś!!!!! GRAAAAAAAŻYYYYYNAAAAAAAA