Wpis z mikrobloga

Mam taki nawracający sen ze kogoś zamordowalam i ukryłam zwłoki. I sledzczy znajdują zwłoki i wpadają na mój trop. A ja się boje ze mnie złapią.
Już z 50x mi się to śniło
  • 46
  • Odpowiedz
@kubaszub: @Moseva: też tak mam, co jakiś czas powraca jak serial sen, w którym mam z tyłu głowy, że zabiłem i ukryłem człowieka przez co nie mogę zaznać spokoju, bo cały czas gryzie mnie sumienie i strach przez wpadką
  • Odpowiedz
@Moseva: Symulacja życia daje Ci podpowiedź, abyś lepiej ukryła te zwłoki bo w końcu wpadniesz jak dojdzie do nieuniknionego morderstwa z Twoich rąk. Skup się.
  • Odpowiedz
@Moseva: oj ktoś tu ma jakiś sekrecik w prawdziwym życiu i boi się, że ludzie się dowiedzą. Poczytaj o tym, jak w snach z podświadomości przedostają się różne rzeczy (zazywyczaj zniekształcone/pod postacią różnych symboli).
Freud to dobrze rozkminił.
  • Odpowiedz
@Moseva: #!$%@? miałem tez o tym pisać, regularnie mam taki sen ze ogólnie zrobiłem coś złego i się boje ze mnie znajdą. Te sny są z reguły uciążliwie długie i najczęściej budzę się z nich nagle, ogarniając jeszcze z 10 sekund ze nic nie zrobiłem i nic mi nie grozi, elo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Moseva: najgorzej jaka musisz uciekać przed policją i albo non stop obijasz nogami o nogi albo są ciężkie jak 100kg ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz