Wpis z mikrobloga

Mam taki nawracający sen ze kogoś zamordowalam i ukryłam zwłoki. I sledzczy znajdują zwłoki i wpadają na mój trop. A ja się boje ze mnie złapią.
Już z 50x mi się to śniło
  • 46
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Moseva: mi z 50x sie snilo ze jadę autem i albo nie ma hamulców, albo kierownica nie działa :/

drugi sen jaki często miewalem, to w sumie do końca niesprecyzowany sen, ale coś jakbym był gigantem a wszystko w okol malutkie, albo na odwrot, w kazdym razie #!$%@? fest i nieprzyjemne
  • Odpowiedz
@Moseva: Albo najlepsze, moje ulubione. Śnie o tym, że kogoś zabiłem, albo popełniłem inne przestępstwo i potem do końca snu mam myśli że zmarnowałem sobie życie jedną decyzją. Potem wstaje i jestem szczęśliwy, że to tylko sen.
  • Odpowiedz
Mam taki nawracający sen ze kogoś zamordowalam i ukryłam zwłoki. I sledzczy znajdują zwłoki i wpadają na mój trop. A ja się boje ze mnie złapią.

Już z 50x mi się to śniło


@Moseva: Przykro mi, nie wymazano Ci dokładnie pamięci z ostatniego wcielenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Moseva: Kuźwa miałem taki sen niedawno. Obudziłem się w środku nocy przerażony, że znaleźli te zwłoki i że mnie zatrzymają a to już przecież tyle lat się udawało uniknąć odpowiedzialności. Potem sobie uprzytomniłem że to był przecież tylko sen bo w realu nie było dwóch zwłok tylko jedne. Dopiero rano się ogarnąłem do końca. Poj*bana akcja xD
  • Odpowiedz
@Moseva: u mnie podobnie, z tym, że widzę siebie w różnych lokacjach, jak się ukrywam. Podejrzewam, że to z powodu dużej liczby ogranych gier, ale widzę z trzeciej osoby jak ukrywam się np. w jakiejś przystani, a poszukuje mnie dziesiątki osób. Często śni mi się zdrada - poszukiwaniami dowodzi moja mama, albo widzę, jak ktoś z moich bliskich zdradza, gdzie się ukrywam. Okropne, bardzo często się budzę wykończony.

Drugi motyw, to
  • Odpowiedz
@Moseva ja mam non stop sny że jestem na wojnie i mnie gonią i próbują zabić albo że próbuję zabić mnie seryjny morderca albo jeszcze jakieś inne męczące sny tego typu. Najgorsze jest to że mogę wstać w środku nocy pochodzić parę minut po mieszkaniu jak wrócę do łóżka spać to sen będzie dalej kontynuowany.
  • Odpowiedz