Wpis z mikrobloga

@Lesrley: Wszystkie naklejki z modelem oznaczonym z "U" na końcu traktuj z miejsca jako podróbki. Co ciekawe z jakiegoś powodu praktycznie nie podrabiają "E". Wersja U to wersja low quality więc i tak nie byłoby sensu jej brać nawet jakby była oryginalna. Wersja "E" to jest ta normalna, z super gładką gałką itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xardin: Dzięki za radę bo w sumie nie miałem o tym pojęcia. Napisałem do kilku sklepów które sprzedają te "oryginalne* pady i dowiedziałem się że są one produkowane na licencji Sony pomimo że są dużo gorszej jakości mogą sprzedawać je jako oryginalne :/
@Lesrley: Osobiście brałbym używkę, choć jej stan może być różny, jednak najprawdopodobniej doznania będą lepsze niż z używki. Możesz zawsze kupić używane ps4 z dwoma padami za 500 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pady działają poza przyciskiem ps, choć wątpię żeby taka opcja cię interesowała.

Poradnik jak dokładnie rozpoznać używkę napisał kolega @ MisPluszowyZWadaWymowy
Powinien gdzieś być/
@Lesrley: Dziwna sprawa bo niedawno widziałem taką, ale może na coś nie zwróciłem uwagi ;/. Jeżeli chodzi o ten który znalazłeś wydaje się chyba legit, jednak musisz sprawdzić w poradniku czy przycisk ps ma być srebrny czy czarny xd. Ja już nie pamiętam, ale jak się nie zgadza to podróbka.