Wpis z mikrobloga

@vegetator21:

Tylko zadania.info, one mają bardzo hardcorowy level, wyższy niż na maturze, ale je będziesz sumiennie robił to na rozszerzeniu nic raczej nie powinno cię zaskoczyć.
  • Odpowiedz
@jzbm: nie wiem, w sumie większość tych zadań znam na pamięć już. Jak będą podobne na maturze (a będą, bo co innego mogą wymyślić) to robi się je bardzo schematycznie
  • Odpowiedz
@vegetator21: jak koledzy piszą, lecisz zadania.info grind. Kup sobie premium (kosztuje śmieszne pieniądze) i rób ile wlezie. Ja doszedłem w maturalnej chyba do dwóch arkuszy dziennie, bo właściwie w-------m się na wszystko inne i szczerze najlepsza decyzja XD
  • Odpowiedz
@arghhh: zdaję sobie sprawę z tego. Raczej czegoś takiego nie dadzą biorąc pod uwagę, że połowa mojego rocznika jest na zdalnych + jak poszłyby c-----o matury to by zaraz było, że to wina rządu, bo zdalne tyle trwały ( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie liczę, że teraz może być poziom podobny do tego w 2017, gdzie imo była najprostsza maturka ze wszystkich po 2012
  • Odpowiedz
@vegetator21: potwierdzam że trudniejsze ale ten był ZNACZNIE trudniejszy, w 2018 CKE były chyba 3 trudniejsze zadania, a w operon 2020 (ten aktualny) były 4 trudniejsze zadania i ogólnie byłby trudniejsze, na samych zamkniętych i kodowane spędziłem chyba z godzinę co normalnie zajmuję mi kilka minut, a i tak miałem błędy xD
  • Odpowiedz
@vegetator21: ja pisałem w szkole próbne, jak opublikują to sobie zobacz, myślałem że jestem dobrze przygotowany ale ten arkusz to był przysłowiowy kubeł zimnej wody

chociaż jest to całkowicie niemiarodajne bo poziom o kilka stopni wyższy niż CKE
  • Odpowiedz