Wpis z mikrobloga

@vegetator21:

Tylko zadania.info, one mają bardzo hardcorowy level, wyższy niż na maturze, ale je będziesz sumiennie robił to na rozszerzeniu nic raczej nie powinno cię zaskoczyć.
@vegetator21: jak koledzy piszą, lecisz zadania.info grind. Kup sobie premium (kosztuje śmieszne pieniądze) i rób ile wlezie. Ja doszedłem w maturalnej chyba do dwóch arkuszy dziennie, bo właściwie #!$%@?łem się na wszystko inne i szczerze najlepsza decyzja XD
@arghhh: zdaję sobie sprawę z tego. Raczej czegoś takiego nie dadzą biorąc pod uwagę, że połowa mojego rocznika jest na zdalnych + jak poszłyby #!$%@? matury to by zaraz było, że to wina rządu, bo zdalne tyle trwały ( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie liczę, że teraz może być poziom podobny do tego w 2017, gdzie imo była najprostsza maturka ze wszystkich po 2012
@vegetator21: potwierdzam że trudniejsze ale ten był ZNACZNIE trudniejszy, w 2018 CKE były chyba 3 trudniejsze zadania, a w operon 2020 (ten aktualny) były 4 trudniejsze zadania i ogólnie byłby trudniejsze, na samych zamkniętych i kodowane spędziłem chyba z godzinę co normalnie zajmuję mi kilka minut, a i tak miałem błędy xD