Wpis z mikrobloga

@P3tro: Ale to, że nie jest z komunistycznej wielkiej płyty też nie musi oznaczać, że budynek jest tak połamany, że ustawna jest mniej niż połowa mieszkań
  • Odpowiedz
@P3tro: wielka płyta jest brzydka jak c--j ale chociaż funkcjonalna i zazwyczaj dobrze się w niej (i dookoła niej) mieszka - natomiast picrel to bym może kupił jakby tam było 162m² a nie 62 xD przy takich metrażach dba się o wygląd inwestycji a nie w grajdołkach

@Szab: dłuższą chwilę się zastanawiałem o co chodzi z tymi nietoperzami, dopiero popatrzyłem na okna XD te dwie łazienki na 62m,
  • Odpowiedz
@Szab: przecież salon z aneksem ma okno (za telewizorem). To jest mieszkanie premium - ma dwie łazienki. Dodatkowy feature to nauka dobrego wychowania: nie da się przed końcem posiłku wejść do pokoju dopóki wszyscy nie wstaną od stołu i nie zasunął krzeseł.
  • Odpowiedz
@P3tro: każdy wie, że te układy są niefunkcjonalne. Nie trzeba kończyć architektury. Kąty proste są w projektowaniu na wagę złota i powie Ci to każdy architekt czy projektant wnętrz. Wielka płyta ma moim zdaniem więcej wad niż zalet i zdecydowanie wybieram nowe budownictwo, ale nie takie potworki.
  • Odpowiedz
@Szab: ten "pociąg" jest nawet ok, z praktycznego punktu widzenia nic by to nie dało gdyby sypialnia przylegała z boku do salonu, a przynajmniej jest dwustronna ekspozycja. Wolałbym od jednostronnego kwadratu.
  • Odpowiedz
  • 0
@NaSmyczy moj ojciec był architektem, i nigdy nie projektował dla deweloperów, a ty randomie prostokątny nie mów mi co jest funkcjonalne a co nie jest. Poczytaj sobie troche o wielkiej płycie jak potrafisz czytać i wtedy się wypowiadaj. Wolnosc wypowiedzi i każdy specjalista od wszystkiego, "katy proste są na wagę zlota", "potworki", k---a czlowieku
  • Odpowiedz