Wpis z mikrobloga

@reakwon chodzi mu pewnie o to że w odcinku kod coobcio z tymi autami ze Szwajcarii był mercedes który jak się okazało był po spaleniu (niby zapalił się /przytopil od pożaru auta obok) ktoś wrzucił posta o tym na grupie a kivi podobno usunął tego posta przez co ludzie pomyśleli że kivi zataja historię tego egzemplarza
@reakwon niby masz rację zgodzę się ze kivi na tej grupie się zapędził jeśli chodzi o moderacje ale jak sam potem napisał jego ten handel autami #!$%@? obchodzi i on ma w dupie tego handlarza a ludzie zaczęli mu wystawiać negatywy na googlu co było moim zdaniem #!$%@?
@MaTi1556a: na odcinkach pewnie będzie, choć niczego nie można być pewnym. Widać, że najbardziej, bo zabolały negatywne komentarze Google dodane przez robaków z fejk kont pod adresem jego firmy od razu po zamieszaniu, bo zostali #!$%@? z grupy (i słusznie) przez swoje szczekanie. Gość pracuje lata na opinię firmy, a takie zera psują mu opinię to jest jawne #!$%@?ństwo i wcale mu się nie dziwię.
@pedro-lbn: też się nie dziwię bo po takich opiniach to czułbym się jakby mi ktoś w ryj strzelił. Na grupie jest gnój a to akurat prawda. Jagoda też jest #!$%@?ący bo nie dość że #!$%@? się w słowo(ja rozumiem się pytać czegoś czego nie ogarniam ale robić to umiejętnie) to i bezbek w gratisie
@MaTi1556a: najgorsze jest to, że Kivi ma kompletnie #!$%@? na te fury ze Szwajcarii, a jemu się najbardziej oberwało. Bez Jagody byśmy nie wiedzieli jacy to spoko goście są, kiedyś się mocniej wtrącał, teraz dyskusja jest bardzo spoko, montaż idealny. Co robi Jagoda to nie moja sprawa interesuje mnie kontent, a tworzy naprawdę dobry.