Wpis z mikrobloga

@Judka_Srutka: Mirki, szukam sprawdzonego serwisu rowerowego, najlepiej w okolicach ulicy Szybowcowej (Gądów Mały) lub Klimasa (Tarnogaj). Mam dość naciągania na hajsy, dwustu podejść do naprawy lampek (zasilane dynamem w przedniej piaście) tylko po to, żeby podczas kolejnej jazdy znowu je*ło. Odpadają serwisy rowerowe w popularnej sieci sklepów sportowych - próbowałam z nimi w trzech lokalizacjach i myślę, że ich jakość to tragedia.

Oczywiście chciałabym w miarę możliwości jak najtaniej - do ogarnięcia mam głównie rzeczy eksploatacyjne, natomiast nie będę miała bólu, jeśli zapłacę za dobrze wykonaną robotę :) Będę wdzięczna za każde wskazówki.

#wroclaw #rower #rowerowywroclaw
  • 11
@Judka_Srutka: ja robiłem w zeszłym roku rowery u takiego gościa w budce która znajduje się przy ulicy Na Ostatnim Groszu
https://www.google.pl/maps/place/Big+Bike+-+sklep+i+serwis+rowerowy/@51.1211998,16.974559,17.5z/data=!4m5!3m4!1s0x470fea0af4024f47:0xb150ca08e6b36059!8m2!3d51.1216198!4d16.9757565?hl=pl
I wszystko działa chociaż ceny takie średnie są.
Kiedyś też robiłem w BBike na Nowym Dworze i też polecam. Nie wiem jak teraz z cenami, ale muszą być ok, bo w sezonie miesiąc trzeba do nich czekać w kolejce.