Wpis z mikrobloga

@peja_ricardo12: staram się, ale nie wszystkie mi wychodzą (szczególnie pod koniec serii)
no właśnie zacząłem się zastanawiać, bo tak jak zacząłem od chyba najłatwiejszego programu to przez 1,5 miesiąca każdy z tych dni udawało mi się zrobić z większym lub mniejszym wysiłkiem, a wczoraj nagle myk zrobiłem o 10 pompek za mało i po prostu już więcej nie mogłem i nie wiem czy robię coś źle, że nie zrobiłem aż 10
@Lefty ja kiedyś robiłem dawno i doszedłem do 30, ale coś mnie zaczęło boleć, a nie wiedziałem wtedy nic o rolowaniu i porzuciłem xD.
Myślę że powinienes cofnąć się o jeden dwa etapy, ewentualnie zrobić sobie dodatkowy dzień przerwy i spróbować od nowa zaatakowac.
@stary_pijany: no właśnie i tak się zastanawiam czy lepszego efektu nie da robienie mniejszej ilości pompek, ale codziennie ;> i co jakiś czas w zależności od tego jak mi będzie szło to po prostu zacznę zwiększać ilość

@Edd3201: co to rolowanie? :D
@Lefty: robiłem ten program 3 miesiące i na początek w ogóle nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ilość pompek z dnia na dzień zmienia się jak #!$%@? i ciągle trzeba powtarzać cykle a te rest daye tak naprawdę #!$%@? dają oprócz przyspieszania wytracania motywacji ()
tera robię inny program z 50 pompkami i imo to lepsza alternatywa na start ( ͡° ͜
kasztelan_angielski - @Lefty: robiłem ten program 3 miesiące i na początek w ogóle ni...

źródło: comment_1613307279wVusKcANWm0kb6gqeVXgfY.jpg

Pobierz