Wpis z mikrobloga

@Pieron: ja właśnie jestem covidianem jakoś trzeci dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) praktycznie w jednym momencie wzięło mnie i #rozowypasek , przez 2 dni ogromne bóle mięśni i gorączkowanie (jakoś ponad 38) skutecznie zbijane nurofenem 400 (bez tego to serio ciężko jebła nie dostać). Teraz trzeci dzień i już znaczna poprawa, mam nadzieję, że najgorsze z głowy

trochę mnie martwią te powikłania, które wychodzą u niektórych z
@patrol798: nie, ja piszę o zakażeniu. Post @Pieron zrozumiałem tak, że opisywał zakażenie znajomego, a nie skutek uboczny szczepienia. Co od układu nerwowego to np. mgła mózgowa (znam kilka osób, które przeszły covida i zdarza się, że czegoś zapominają)

@sirconrad: rozwiń temat jeśli możesż. Od lekarza mam zalecenie brać 2x dziennie Acard, 1x Neurovit, sporo d3 i w razie konieczności ibuprofen razem z paracetamolem.
@Royal_Email: A ja mialem w #!$%@? problwmy z oddychaniem przez kilka miesiecy, pol roku pozniej jak mialem grype to wrocily, do teraz czasem lapie zadyszke, #!$%@? jakbym mial to znow przechodzic to wole sie przemeczyc ten jeden dzien, wziac wolne, #!$%@? sie i isc spac