Wpis z mikrobloga

a był najlepszym graczem z Europy na worldsach.

????????????????????????????????????????????????????????????????????
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@Linijkarz_z_Lotusa:
@Vezz: Dominacja na dolnej alei w meczu B05 chyba w kazdej mapie na TES( na JackeyLove) dobre wystepy w grupie, oczywiście doceniam Rekklesa, ale każdy kto troche w te gre grał wie że wiekszy wpływ na linie w early game ma raczej support

odpowiedz coś innego niż XD
@Linijkarz_z_Lotusa:

Nie moge odpowiedziec nic innego jesli ktos twierdzi,ze HYLI byl NAJLEPSZYM GRACZEM EUROPY na worldsach.

Twierdzenie tez,ze jest SUPER i OMEGA bo gral przyzwoicie przez 2 tygodnie na worldsach i calkowicie zapomniec,ze intowal doslownie caly split to kolejne XD.Hjarnan i Wadid wygladali jak bogowie na Uziego,z taka roznica,ze G2 wygralo na RNG.

Ciagle #!$%@? sie bez powodu nawet w grach gdzie FNC totalnie niszczy przeciwnika.Ciagle razem z Bwipo topuja ranking
No może nie najlepiej sie prezentuje, ale ugrali 2 mapy na ówczesnych mistrzów chin. Grali głównie przez botlane, nie mówie że Hyli jest jakimś bogiem, faktycznie czasem bobowato zagra, ale tak memujecie z praci #!$%@?, a wg mnie są to dobrzy gracze, czasem mają kryzysy, ale still topka europejska
@Vezz: Hjarnan i wadid wygladali na bogów. No po tym zdaniu to wiem że już nie ma sie co wdawać w dyskusje. Jak to veggie mówił, niech wezmą sivir żeby byli w stanie odpychać dolną aleje, może wtedy coś uda sie ugrać. Ani jedna mapa nie była ugrana przez botlane w tym B05. Wszystko wyniósł perkz. Kile na bocie na uziego pojawiały się wyłacznie po ganakch Jankosa.

Rekkles i bwipo tez
@Huzio: CHocby na G2, rozpoczynanie wygranych walk kiedy mają przewage, aby zwiększyć snowball. Staty może tego nie pokazują. Były głupei wyjebki i może nie ma wielkiej formy teraz, ale wiem że gdy będą mecze o stawke to jeszcze pokaże klase.
@Linijkarz_z_Lotusa: nie, to nie jest wykopowa moda. Są gracze, którzy mają gorszy okres i pełno jest takich przykładów. I jest Hyli i Bwipo. Ci gracze potrafią odwalić taką akcje, że sami wygrywają mecz. Po czym oni sami, w tym samym meczu przegrywają wygrany mecz swoimi zagraniami. Im wielokrotnie przepalają się styki w trakcie meczu. I to od wielu sezonów.

Potrafią zagrać świetnie i im tego nie ujmuję, ale potrafią też zagrać
Hjarnan i wadid wygladali na bogów. No po tym zdaniu to wiem że już nie ma sie co wdawać w dyskusje.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Podalem indentycznie durny argument jak ty,ale nawet nie jestes w stanie tego zauwazyc

Rekkles i bwipo tez z pewnością w wywiadach po wordlsach mówili że hyllisang jest najlepszy tak dla żartów

A MAD mowilo ciagle w wywiadach,ze Orome to bardzo dobry top.Doslownie kazdy.

Poza tym MikyX też ma sporo wyjebek
@Huzio: a takie #!$%@? się do każdego błędu, jankosowi w każdym meczu można że 3 głupie akcje znaleźć. Myślę że nie doceniacie pro graczy i jak ich rozgrywka jest zaawansowana. Z jakichś powodów tego hylego i bwipo trzymają, jestem pewny że takich przeciętnych a nawet dobrych jak BB czy tam Ignar byliby w stanie ściągnąć, ale oni w nich wierzą z jakiegoś powodu i myślę że mają rację bo latami są
@Linijkarz_z_Lotusa: Gdyby nie jego #!$%@? w pierwszej kolejce mieli by 3 miejsce w tabeli, takie moje zdanie, teraz hyli to nie ten sam gracz co kiedyś. Jak widzisz na Bwipo nie narzekam bo nie jest coinflipem i dość często sam wygra grę, ale hyli jak stracił Rekklesa na ADC to pokazuje ile jest obecnie wart.
@Huzio: No może i by mieli, ale ostatni split skonczyli w regularnym na 6 a pozniej wice mistrze, wierze ze bedzie podobnie, jeszcze 2 tygodnie temu była beka z bwipo, a juz jest lepiej, wierze ze podobnie bedzie z hylim. Wydaje mi się że na wykopie łatwo zmieniacie zdanie, a ciężko oceniać po paru rozegranych meczach. Pożyjemy zobaczymy :)
@Linijkarz_z_Lotusa: Dodam żeby nie było, oglądam każdy mecz LEC na żywo albo przynajmniej w ciągu tygodnia przed następną kolejką i naprawdę lubiąc FNC dziwię się jak sami sobie strzelają w kolano trzymając takiego supporta, totalnie przehajpowany obecnie ze względu na stare czasy
@Linijkarz_z_Lotusa: Nie u mnie, Bwipo jest dobrym graczem solo ale kiepsko gra pod team, jak jest do przodu to jest carry, jak nie to i tak forsuje walki co często kończy się wiadomo jak, życie. Ale jak już pisałem nie pamiętam dawno dobrego meczu hyliego i pewnie nie zobaczę, jak by mieli kogoś stabilnego mieli by lepsze wyniki, takie moje zdanie.

Jakie 4 tygodnie, to niby w zeszłym roku był dobry?