Wpis z mikrobloga

chociażby z tego powodu, że po prostu większość ludzi po obu płciach jest nieogarnięta życiowo. Takie jest społeczeństwo. Przede wszystkim zaznaczam też, że pisałem o tinderze


@Kosmiczny_pies_Kazak: i to jest najważniejsza część wypowiedzi - pisałeś o laskach, które nie są w związku. Czyli które mają to, czego same się dorobiły, a nie czego dorobił się ich facet / co ich facet dostał w spadku.

Kobieta, która dostała w spadku mieszkanie, znajdzie
A tak poza baitami to jeżeli "ogarniecie życiowe" sprowadza się tylko do
oceny kogoś przez pryzmat tego ile ma kasy i czy stać go na mieszkanie, auto czy telefon (zwłaszcza w takim kraju jak Polska) to takiej oceny musi dokonywać ktoś mega płytki. Wystarczy np. chorować przewleke i wydawać na same leki 1 tys zł miesięcznie i już cię ocenią, ze jesteś słaby, bo nie masz odpowiedniej ilości szekli na jakieś tam
Ale wiesz że musisz być dziewicą, maksymalnie 19 lat, z wyglądu 10/10, zarabiać min. 10k miesięcznie, mieć własne mieszkanie i samochód? Inaczej nie masz szans.


@janeeyrie: wszystko się zgadza opróćz zarobków, tak wysokie zarobki onieśmielają przegrywów i powoduja u nich stan zagrożenia (światopogląd się wali, następują zwarcia itd.).
Jezu, ale mam ochotę się przespać z takim prawdziwym wykopkiem przegrywem, 35 lat, gównopraca, mieszkający z mamą, bez auta i zainteresowań, którego jedyną pasją są gównoburze na wykopie i wojenki lewactwo vs prawactwo na tagach dla umysłowo ograniczonych, ehh, weź mnie przegryw-san ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Victim: Po czym wkrótce zrobiłaś pewien internetowy eksperyment i się okazało że sama byłabyś przegrywem gdybyś byla facetem :)