Wpis z mikrobloga

@andrzej-roman: sam mialem takie debaty/pytania do politykow ktorzy byli na uniwerku u nas i zazwyczaj pytajacy konczyli z blue screenem ;) po prostu te debaty byly skrojone pod polityka ktory mial obadany temat z kazdej mozliwej perspektywy. Kwestia wczesniejszego sztywnego przygotowania tematow na ktore sie bedzie rozmawialo.
  • Odpowiedz
@Neubert: Ostatnie dwa ataki lewicy na Artura Dziambora:
* bo chciał żeby media głośniej mówiły o za wysokich podatkach
* bo broni wolności słowa na platformach medialnych

Typowa lewica - pragnie zniesienia własności prywatnej i pełnej cenzury ideologicznej. xDDDD
  • Odpowiedz
@milymirek: Ty, ale mniej urojeń więcej faktów, ok?
Dziambor nie zbłaźnił się broniąc wolności słowa, zbłaźnił się nazywając Atora, gościa który fejki powiela masowo i na potęgę, wierząc w najdurniejsze teorie spiskowe "zacnym jutuberem".
A z podatkami, bandzior się zbłaznił, bo stwierdził że media nie informowały o podatkach, co jest oczywistym kłamstwem sprawdzalnym w 30 sekund.
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet: Z tego co wiem (kilka rzeczy obejrzałem) to Ator teorie spiskowe daje za każdym razem z zastrzeżeniem, że to forma zabawy i przedstawia je tak jak są przedstawiane w necie.
Nie wiem, czemu się do tego czepiać?

Czy blokada dlatego, że ci się nie podoba jest kontent?

Cejro fajnie to ujął: Wolność słowa jest nie dla tych, z którymi się zgadzasz, tylko właśnie dla tych z którymi się NIE zgadzasz.
  • Odpowiedz