Wpis z mikrobloga

Tomek 27 Szczecin

Zgłoszenie 81c7b77a2fa0303b z dnia 2021-02-12 16:46:44

Imię: Tomek
Wiek: 27
Miejscowość: Szczecin

Kim jestem?
Kimś, kto wciąż się rozwija i odkrywa lepszego siebie. Co prawda nie potrafię mówić na każdy temat, bo też nie jest możliwym znać się na wszystkim, ale potrafię wysłuchać drugą osobę. Nie potrafię się nudzić, gdyż zawsze znajduję sobie zajęcia, które mogą pozornie się wydawać nudne. Gdy sytuacja tego wymaga, staję się poważnym człowiekiem i na pierwszy rzut oka inni mnie tak widzą. Jeśli mnie ktoś pozna to wie, że potrafię zażartować, jednak czasem są to dość abstrakcyjne żarty.

Wygląd
190+ metry wzrostu, 85 kilogramów wagi (za jakiś czas mniej), ciemne włosy, zarost golę, bo na zapuszczenie jeszcze kiedyś będzie czas, zielone oczy. Znakiem szczególnym mogą być trzy pieprzyki na poliku, które połączone dają idealnie prostą linię. Może kiedyś dam Ci je połączyć. :D Ubioru nie potrafię określić, więc napiszę ‘normalny’.

Zainteresowania
Może zacznę od początku. Tu nie będzie nic szokującego, ale filmy i komputery. Z filmów zarówno można obejrzeć jakieś bajki, jak i poważne filmy. Z filmów do których często wracam to na pewno: Ostatni samuraj, Władca Pierścieni, Interstellar, Gwiezdne Wojny, Avengers itp. Animacje to: Piękna i Bestia, Pocahontas, Herkules. Nawiązując do ostatniej animacji to interesuję się również mitologią (najbardziej grecką), a to głównie za sprawą książki.

Gdy byłem starszy to zainteresowałem się rysunkiem, jednak potem znalazłem muzykę i do dziś gram sobie na basie, klawiszach i gitarze. W planach mam jeszcze pomazać farbami, by wypełnić swoje artystyczne potrzeby. Mój gust muzyczny gryzie się z disco polo czy rapem, jednak co do drugiego może być jakiś wyjątek w postaci jednego utworu.

Znaczna część zajęć odbywa się w domu, jednak lubię wyjść do filharmonii czy muzeum, albo po prostu na spacer czy do pubu. Zacząłem również ostatnio biegać, abym nie dostał jakiegoś zaniku mięśni od tego siedzenia. :D Jeśli czytam to przeważnie są to informacje o faunie i florze, historii, broni dawnej i współczesnej albo portal, ze ‘śmiesznymi’ obrazkami. Jeśli druga strona byłaby chętna na naukę tańca towarzyskiego to szczerze bym w to wszedł!

Czego oczekuję?
Rozmów gdy sytuacja tego wymaga, a nie milczenia. Dopełniania się w różnych sprawach jak drużyna i wsparcia. Poznać kogoś, kto na koniec drogi nie powie, że to był zmarnowany czas.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Raz może to być zwykły spacer pod osłoną nocy, raz jakiś film, który będzie skutkować tym, że zaczniemy się nie zgadzać, ale będziemy o tym dyskutować z pasją. Zwykłe wyjście do filharmonii, które się przypieczętuje niezdrowym jedzeniem na mieście, po którym będzie nam dość jedzenia na kolejny dzień. :D

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub bardziej preferuję cywilny, ale jeśli z drugiej strony usłyszałbym dobre argumenty to mógłbym się zgodzić na kościelny.
Dzieci w przyszłości.
Nie palę, nie lubię tego zapachu, alkohol piję z głową w towarzystwie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonyszczecin #mirekszukamirabelki
  • 3