Wpis z mikrobloga

@depcioo Może coś w tym jest, a akurat ona doskonale zna ten mechanizm dlatego, że tęczowa ideologia postępuje w taki sam sposób. Dlatego ci chorzy przebrani ludzie chodzą po przedszkolach i indoktrynują małe dzieci czytając im jakieś bzdety.
W sumie to miałem wrzucić zdjęcie z takiego "ewentu" ale to jest zbyt obrzydliwe aby tego szukać w ogóle XD
Zwlaszcza ze religia tam nie jest mile widziana.


@biceps35: A jednak się rozwija. Pomimo zwalczania przez państwo, następują liczne konwersje dorosłych. Jak się to ma zatem do stwierdzenia OPa: ,,nie potrafią inaczej przekonać do swojej wiary niż zastraszając i indoktrynując od dzieciństwa''? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

inny kraj inny obyczaj.


Chrześcijaństwo rozwija i rozwijało się w różnych krajach, o różnych obyczajach. Teza OPa nie była zresztą w
@depcioo: dałem plusika ale som jeszcze katolicy którzy serio wiedzą na czym polega ich wiara i nie biorą ludzi strachem(przez 24 lata życia spotkałem jedną taką osobę więc wiem, że istnieją :DD )
@depcioo Właśnie opisałeś religię LGBT - zastraszanie ludzi, którzy nie chcą stref tylko lgbt oraz indoktrynacja dzieci, efektem czego 75% dzieci, które zmieniło płeć pod jej wpływem, rezygnuje z tego w okresie dorosłym.