Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Znowu-sie-nie-chce: @Duckmara: mi też tetracykliny pomogły, miałem koszmarny trądzik, nic nie pomagało, cynk, siarka i inne cuda którymi smarowalem się 24/7, chodziłem do kosmetyczki na maseczki, peelingi i czyszczenie i nic. Dermatolog prywatnie przepisała mi ten antybiotyk, musiałem jakieś oświadczenie podpisac o zagrożeniu i pamiętam że dość długo brałem, ze skutków ubocznych pamiętam jeden - mega suche oczy. Od zakończenia terapii minęło dobre 10 lat, trądziku nie mam
  • Odpowiedz
@Wdermn: "Większość zapryszczonych mord to po prostu debile którzy świadomie lub nie zniszczyli swoje jelita :)"

no raczej ktos inny tutaj jest debilem... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Duckmara: Odstaw inne leki lub zmień na mniej inwazyjne (jeśli to możliwe) i spróbuj z Izo, mi tylko to pomogło.

Co do kuracji, to ja polecam minimalną rutynę z głębokim nawilżaniem (niezależnie od typu cery).

Cerave zielone do mycia twarzy, Cerave niebieskie jako krem + krem UV przy ekspozycji na
  • Odpowiedz
@ttbt: tak jak narkomani mają pryszcze zmarszczki itp tak samo ludzie którzy żrą pełno cukru i innego ścierwa mają pryszczate mordy a potem się dziwią i płaczą xD

Wystarczy dobrze jeść i problem szybko znika.

Zaburzenia hormonalne to często też spożywanie nie właściwego
  • Odpowiedz
@Wdermn: ty gowno wiesz o tradziku :) jestes typowym ignoranckim januszem, mi po 30stce sie robia pierwsze zmarszczki, jak zjem wiecej nabialu to czasem jakis pryszcz wyskoczy= tak, jestem narkomanem XDDDDDD
  • Odpowiedz