Wpis z mikrobloga

Biorę paroksetynę od jakichś 12 dni - póki co 10 mg. Wcześniej brałem przed 2 tygodnie sertralinę ale bardzo źle się po niej czułem dlatego zmiana.

Już w zeszłym tygodniu wydawało mi się że zaczyna działać, ale jak idiota w weekend pochlałem i dałem się namówić na jakieś beta-ketony , mefedrony itp.

W tym tygodniu już gorzej się czuje, nie wiem czy to wina imprezy czy mojego nakręcania się.

Myślicie że bardzo popsułem kuracje ?

Zadziała jeszcze paro ?

Wiem że głupio zrobiłem, ja bardzo rzadko coś biorę, ale tak wyszło..

#paroksetyna #ssri #narkotyki #mefedron #nerwica #depresja #bojowkamedycznegoklefedronu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szymon-kowalski22:

Zależy co brałeś, ale nie łączy się leków z dragami ani alkoholem. jak chcesz żeby leki działały to żadnych dopałów i alko symbolicznie, kilka piwek max. co do samopoczucia, to też zalezy co to było, bo kac po dopałach może trwać długo, to też zależy od zdrowia fizycznego i psychicznego.
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy: wiem że się nie łączy, głupio zrobiłem. imprezy chce ograniczyć właśnie do max paru piwek. Kiedyś bardzo nadużywałem narko więc wiem jakie to zgubne . Nie wiem co to było znajomi na wszystko mówią mefedron a mefedronu nie ma :) pewnie jakieś 3cmc, 4cmc nie wiem. Są szanse że paro zadziała jeszcze ? Muszę wejść na wyższą dawkę , ale obawiam się że znów skutki uboczne się pojawią.
Póki
  • Odpowiedz