Wpis z mikrobloga

Witam,
Mam 130 kg. 182-183 cm, body fat 50%, hehehe xD wiadomo - lata przegrywu i depresji i sie uzbierało xD
Chciałbym mieć więcej mięśni, jak przy tym schudnę to schudnę, mówi się trudno.
Jakieś proste rady jak ja mam zacząć? Na razie trenuję w domu bicepsy wodą dwulitrową.

#gymcel #mirkokoksy
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
Jak ważyłem 120kg przy wzroście 190cm to nie było kozaka na osiedlu, co prawda to było kilka dobrych lat temu kiedy jeszcze chodziłem do techbazy :D
  • Odpowiedz
  • 1
Moja rada to zredukuj stopniowo do około 100kg jednocześnie regularnie ćwiczenia z różnym obciążeniem
Ja osobiście zszedłem z 120 do 82 początkowo, teraz mam 91 i myślę że tak jest optymalnie, tylko przestałem ćwiczyć i się zaleje pewnie zaraz xD
  • Odpowiedz
@Pjoter1: zacznij od badań, potem podstawa tj. krótki estr teścia, dietę sobie ułoż, suplementację, plan treningowy, z czasem do teścia dorzucisz jakiegoś boldka, albo co tam będziesz uważał, badaj się, kłuj nogi/uda, ćwicz i jedz, elo z fartem.
  • Odpowiedz
@Pjoter1: 4-7 dni spacery od 4km pierwszego dnia później lekki trucht ile dasz rady 300-500m rano i na późne południe/wieczór
Ja tak zaczynałem, 98kg i 0 kondycji, po 2 miesiącach 89,5kg i mogę biegać 4-10km zależy od pogody. Najgorsze pierwsze dni biegania aby się przełamać i chwile zwątpienia
Nie mam żadnej diety, jem przez cały czas tak samo, no może więcej owoców bo teraz przynajmniej 2 dziennie. Wcześniej to 2
  • Odpowiedz
@reca: Spacer po lesie zawsze spoko, romantyk ze mnie. Na pewno zrzuce kilka kilo, tylko czy to mi pomoże siłę zwiekszyć? Bo nie chce ważyć 70kg i uciekać w sklepie przed pato-Sebą jak mi powie "gdzie włazisz w kolejke?".
  • Odpowiedz
  • 0
4 do 7 dni z rzędu spaceru i pozniej zacznij wolny trucht ile dasz rady ja zaczynalem 300-400 m i ziejany wracalem do donu i wieczorem to samo codziennie dalej bieglem. Nie rob dni wolnych, najgorszy ppoczatek. Po 2 tygodniach wejdzie ci w krew i bedziesz zaczynal wstawajac z lozka ide biegac a pozniej reszta. Na dzien dzisiejsz wstaje wyspany a spi tyle samo co wczesniej, rozowa zadowolona w lozku i plecy
  • Odpowiedz
@Pjoter1: zaczynałem od 120kg,183cm, wagi wiele mi nie spadło, dopiero po ponad roku zabieram się za zarzucenie dodatkowych kg tak żeby zejść do okolicy 100kg, ale zrobiła się fajna rekompozycja. Jak nie zależy Ci na tym żeby być lżejszym to po prostu jedz tyle żeby starczyło Ci siły na treningi i zwykły trening siłowy - przysiady, martwe ciągi, ławka, ohp, do tego drążek/dipy z bandami bo nie będzie mowy o
  • Odpowiedz