Wpis z mikrobloga

@Vit77: Wujek, oststnio obejrzałem analizę Duda-Dubov. Super się ogląda, ale trochę za długie jak jest 35min, może za głęboko wchodzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)w analizę czasem co by było gdyby. Ale czuć pasję od Ciebie i energię, kiedyś wypłyniesz na szerszą widownię. Pomyśl o krótszych formatach bo masz wiedzę, typu filmy 10 min, jakieś otwarcia czy coś na szybko, to się klika z dobrym tytułem. No i
  • Odpowiedz
@Ant7:
@Vit77

Mi tam pasuje i głębokość omówienia tematu i czas jaki to zajmuje, nawet bardziej niż filmy agadmatora a gość jest "benchmarkiem" jeśli chodzi o komentowanie partii na YT.
Z drugiej strony w tych czasach wszystkim się spieszy (ciekawe do czego) i krótszy format to droga do popularności.
Rosen jak gra to wszystkie ruchy wydają się takie naturalne, logiczne i takie łatwe.
A potem siadam do partii i wcale mi
  • Odpowiedz
@Man_of_Gx: No dokładnie, jakby mu podstawiali żeby mógł dobry ruch zrobić, potem sam chcę zagrać taką pułapkę i zonk u mnie nie działa ;D
  • Odpowiedz
@Ant7: Moja stara też ciągle powtarza, że za głęboko wchodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Eric po przekroczeniu 100 000 subskrybentów, to już nie ten Eric... już nie ma tak, że do niego napiszę a on odpisze, czasami odpisuje po pół roku, a czasami wcale... ostatnia wiadomość, że chce coś ze mną nagrać, ale to sprzed pół roku..

Generalnie staram się schodzić w okolice 20 minut. Ale sam
  • Odpowiedz
@Vit77: Kurde, szkoda. To ma minusa u mnie za to. A miałeś taki wpis, zdjęcie z Ericem, swoją historię zarysowałeś, masz to pod ręką? Chciałem wiedzieć skąd Twój klimat, english itd coś kojarzę kraje azjatyckie? Już nie pamiętam
  • Odpowiedz
@Ant7: No to jakośtak Eric leciał do Tajlandii to mu zaproponowałem 1 dzień szachowy za 1 dzień przewodnikowania - zgodził się. Spotkaliśmy się, ale świątyń nie chciał ogladać, więc wziąłem go na życie nocne Bangkoku. No i tak to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak Faza był w Bangkoku to siedział u mnie tydzień, w szachy nie grał, ale ja też nie... i tak było zajebiście -
Vit77 - @Ant7: No to jakośtak Eric leciał do Tajlandii to mu zaproponowałem 1 dzień s...

źródło: comment_1613103178TaFbraIbGRgIGqVFoGl08t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vit77: Super materiał, trafiłem przypadkiem bo nie jestem fanatykiem szachów (nie znam nawet żadnych otwarć, jedyne co to grałem zawsze 'na czuje') ale Twoje analizy są świetne, rzeczowe i widać po prostu że sprawia Ci to frajdę. Przyjemnie się ogląda - z perspektywy laika mogę to powiedzieć.
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: Cieszę się, że komuś się podoba co robię... czekam na komentarze pod filmami ludzi, którzy nie znają zasad, a dalej im się podoba oglądanie... bo i takie widuję przy większych kanałach, haha :D
  • Odpowiedz