Wpis z mikrobloga

Nie mam możliwości do rozwoju #!$%@?łam po całości. Studia przerwałam bo #depresja i #fobiaspoleczna. Do tego mieszkam na zadupiu gdzie oferty pracy są mocno ograniczone no i nie mam prawka, bo jestem debilem #!$%@? :(
Teraz dostrzegam, że to jaką pracę wykonujesz ma w doroslym życiu spore znaczenie. Praca hierarchizuje nas w pewien sposób w społeczeństwie. Czuje się jak śmieć, bo lubiłam się zawsze uczyć i rozwijać, ale moje ##!$%@? i #dysmorfofobia jest ponad to. Kompletnie przesłania mi świat...
#przegryw #rozowepaski #pracbaza
  • 40
  • Odpowiedz
Teraz dostrzegam, że to jaką pracę wykonujesz ma w doroslym życiu spore znaczenie. Praca hierarchizuje nas w pewien sposób w społeczeństwie


@dupa_karuzela: nie wiem czy o to chodzi, ale ja na przykład absolutnie nie dogadam sie z robolami z mojego kolchozu. Czuje ze jestem stworzony do wyzszych celow. Nie interesuja mnie ich rzeczy a ich jie interesuja moje
  • Odpowiedz
@Daktylion: O to nie, ale ja prędzej dogadam się z robolem niż z intelektualistą. Opce chodzi o prestiż wykonywanego zawodu i jak jest on postrzegany w społecznej hierarchii. Czyli typowa różowa możesz zarabiać dobry hajs na budowie, ale atrakcyjniejszy jest pracownik szeregowy korpo czy jakaś inna biurwa.
  • Odpowiedz