Wpis z mikrobloga

Przez przypadek znalazłem się na stronie krytyki politycznej i co tam niejaki Jaś Kapela wypisuje w swoich artykułach, to jest jakaś masakra:

Dlatego poprzeć należy postulat Akcji Socjalistycznej, aby wprowadzić zakaz posiadania więcej niż jednego mieszkania, a docelowo może nawet znieść własność prywatną powyżej 15 metrów kwadratowych mieszkania na osobę.

w bliskiej przyszłości ciepłe prysznice powinny przysługiwać nam nie częściej niż raz w tygodniu, a ciepłe kąpiele ewentualnie raz w miesiącu.

Obecnie sił zbrojnych nie posiada 21 państw. Poza ego Antka Macierewicza i jeszcze kilku przemocowców ze skłonnościami psychopatycznymi nie widzę żadnych powodów, żebyśmy nie mieli do nich dołączyć. W efekcie mielibyśmy już 100 miliardów do rozdania, a to przecież wciąż nie są wszystkie pieniądze, jakie puszczamy z dymem.


Ja rozumiem, że świat nie jest idealny i że wiele zmian by się przydało, ale takie pomysły to już przesada. Jeżeli to jest w mainstreamie obecnie myśli lewicowej, to ja podziękuję. Ciekawe jaki procent młodych ludzi, którzy będą budować przyszłość, myśli już podobnie.

#krytykapolityczna #jaskapela #polska #polityka #swiat #klimat #lewica
  • 2