Wpis z mikrobloga

Do tej pory lewicowe szaleństwo jakoś strasznie mnie nie dotknęło. Póki co żyję w Polsce i większość głupich pomysłów na szczęście jeszcze do nas nie dotarło. Jednak wczoraj ręce mi opadły. Znalazłem niedawno fajny, mało popularny serial, szybko przeleciałem 2 sezony. No i sprawdzam kiedy będzie 3 sezon i znajduje takie coś ()

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekaztwitterowychjulek #seriale #netflix
trololo55 - Do tej pory lewicowe szaleństwo jakoś strasznie mnie nie dotknęło. Póki c...

źródło: comment_1613038333LKFpZiiHKG8x41ISEF87LZ.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@jolo65: Counterpart

@dodens: podobno jest szansa, że będzie kręcony przez inną platformę, bo oceny miał niezłe. Dziwne, że jest tak mało popularny, dużo gorsze produkcje miały lepszy marketing, z resztą ozark czy yellowstone podobnie.
  • Odpowiedz
Lewicowe szaleństwo? Wygląda mi to na czysto finansową decyzję - opracowali strategię biznesową i zrezygnowali z kontynuacji mało dochodowego serialu, który w tą strategię się nie wpisuje. Brzmi jak kapitalizm w pełnym rozkwicie.

No chyba, że strategia kierowania papkowego contentu do kobiet jest oznaką lewactwa, to sorry.
  • Odpowiedz
@trololo55: jak sami tłumacza, ma to związek z trudna rywalizacja na rynku z netflixem, HBO itd a ich targetem są „premium women”

Ale sprytnie wyciąłeś krótki fragment z kontekstu.

www.hollywoodreporter.com/amp/live-feed/starz-chief-explains-cablers-premium-female-push-1227421
  • Odpowiedz
zrezygnowali z kontynuacji mało dochodowego serialu


@reynevan24: no nie wiem, "too male" nie brzmi jak mało dochodowy. Bardziej jak "parytety w radzie nadzorczej!" lub "too many white/asians programmers, more diversity!"
  • Odpowiedz
@trololo55: No my możemy sobie gdybać co by "wystarczyło", ale zakładam, że jeśli firma należąca do wielkiego medialnego konglomeratu zmienia "target audience", to nie dlatego, żeby robić parytety, tylko żeby robić hajs.
  • Odpowiedz