Wpis z mikrobloga

Pięknie to wygląda. W tymj miejscu jest to nagminne. Wszystkie cwaniaczki Wrocławskie powinny zaliczyć taką obcierkę to może skończyło by się wciskanie na krzywy ryj w miejscach niedozwolonych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw #kolizja #c---------------------i
ZajetyJestLoginWybrany - Pięknie to wygląda. W tymj miejscu jest to nagminne. Wszystk...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli prawoskret jest zablokowany przez samochody które wyjeżdżają z Ruskiej to nie ma możliwości ustawić się na końcu kolejki.


@witam12: jak nie ma miejsca to jedziesz dalej i wybierasz inną trasę. Proste.
  • Odpowiedz
@ZajetyJestLoginWybrany: Na pulaskiego jest tak s---------e że nie wiem kto to projektował. Ni to dwa pasy, ni to jeden pas i dzięki temu za światłami przed skrętem w lewo jest miejsce na w----------e się na początek korka. Jakby był jeden pas to nie byłoby tego problemu...
  • Odpowiedz
@witam12: nie rozumiem co w tym smiesznego xD przeciez nie bede blokowac pasa zeby sie ustawic do kolejki bez konca, po prostu jade dalej i gdzies robie nawrotke albo wybieram inna trase. Codziennie mam takie sytuacje tez ze skretem w ktorym nie zawsze jest miejsce sie włączyć
  • Odpowiedz
Takich miejsc jest masa, chociażby wiadukt przy PKP na dyrekcyjnej, wszyscy jadący na pułaskiego jadą (a raczej stoją) na wprost a taki cwaniaczek jedzie lewym pasem i cyk na sam początek.

@ZajetyJestLoginWybrany: ooooooo jak mnie to w-------o tam, jadę na lewym pasie z zamiarem skrętu w lewo, a tu nagle stoję na zielonym bo przede mną jakaś buracka pinda wpadła na genialny pomysł przycwaniakowania....


@monarchy88: o albo lewoskręt
  • Odpowiedz
@ZajetyJestLoginWybrany Widać ewidentnie, że typ zmienia pas na wysokości znaku informującego o przebiegu pasów. Wiadomo c--j mu w dupe bo jakiś debil zaprojektował w ten sposób to skrzyżowanie, że trzeba być miejscowym żeby wiedzieć jak jechać. Mam nadzieję gamoniu, że kiedyś będziesz w innym mieście, pogubisz się i trafisz na takiego pajaca jak w tej Bmw a ktoś inny będzie walił konia jakie to pięknie kwiii
  • Odpowiedz
@Kriegor: ażeś się zesrał. Jak nie znasz miasta i wiesz że zj*bałeś, to włączasz kierunkowskaz i grzecznie czekasz aż ktoś Cię wpuści, zamiast wciskać się na chama i powodować kolizję.
  • Odpowiedz
@monarchy88: i tu pojawia się problem, bo jedni nie chcą wpuścić, a ci za tobą chcą jechać. Więc albo się wpychasz i liczysz że ktoś w ciebie nie wjedzie, albo jedziesz dalej nie wiadomo gdzie. Osobiście staram się wpuszczać wszystkich, ale też czasem troszkę chamsko się wepcham ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TomekRazDwaTrzy: predzeij bym powiedziała, że w tej skodzie była baba xD Tyle czasu było i miejsca, ze bezproblemu by wjechał, a ten zastanawiał się 3 lata świetlne i wjechał jak ten juz był mu pod maską ¯\(ツ)_/¯ Nie umiesz się w--------ć/nie jesteś pewien to nie wpychasz się na chama i czekasz sobie aż ktoś ewidentnie cie wpuści i liczysz się z otrąbieniem ¯\(ツ)_/¯
@Kriegor: chciałabym napomknąć,
  • Odpowiedz