Wpis z mikrobloga

@cwlmod: No Hyundai #!$%@?ł system I30N, bardzo dobre ceny dali i jak weźmiesz performance to możesz tylko kolor dobrać i to mi się podoba, a nie opcji za 30k... jak tylko postawię chatę to lecę z tematem Hyundaia :D
@Trusky92: Z drugiej strony ja zawsze marzyłem o bmw w ktorym bede sobie wybierał ktore dokładnie opcje chce a ktore nie. W hyundaiu mogłem wybrać tylko kolor i jakos taki smutny jestem ze nie jest skonfigurowany pode mnie ;)

Polecam i30N, szczególnie teraz po lifcie. Nie wiem jakie będą faktyczne ceny sprzedazy ale auto było rewelacyjne a teraz jest jeszcze lepsze: lżejsze koła, lepszy wyglad, podobno super automat dct i fajny
@cwlmod: Dopiero zaczynam budowę na wiosnę, więc najbliżej to za rok, zapomnę o tej rozmowie :D O i30N wiem wszystko, o polifcie już też oglądałem wszystko co jest na youtubie i czekam mocno na premierę, na pewno pojadę na jazdę próbną :D
@cwlmod: Szkoda, myślałem, że gdzieś bliżej to może bym wpadł na redbulla kiedyś i usiąść na fotelu pasażera na na kilka wiraży :D oby służyła i jak będę pamiętał to się odezwę bliżej decyzji zakupowych.
@Trusky92: Czasami jeżdżę przez Rzeszów i do Kraka ;)

Radzę ci sie zapamiętać bo 130k za enke to nawet dzisiaj. Ie zapłacisz gdy ostatnie resztki przedluftowe wyprzedają, a ja za tyle ja kupilem. ;) Polift na pewno bedzie drozszy ale sam widzisz ze taka oferte ciężko przebic :)
@Trusky92: Na otomoto są pierwsze oferty polifta. 169k za bazę w automacie. To jest katalogowo jakieś 17k więcej niż poprzedni, choć przedlift był z manualem ofc. Tak czy siak, drogo.
@Trusky92: Mój sprzedawca mnie ostrzegał przezd tym salonem z Torunia. Podobno lubią robić ludzi w bambuko, że podobno jest ogłoszenie, ale przyjdzie co do czego to auta nie ma. Wtedy dają ci nieco droższe albo łądują na jakieś dodatkowe opłaty. Podobno siarę robią w towarzystwe dealerów hyundaia. 2 lata temu mieli eNki za 129k i tylko 2 tygodnie ogłoszenie wisiało

Konkurencja jednak będzie więcej oferowała. Megane RS ma nagłośnienie bose, piękną