Wpis z mikrobloga

@kontonr77

A czy ty właśnie stwierdziłeś, że orientacja seksualna to najwyraźniej kwestia wyboru a nie genów?


W sumie jestem ciekaw, gdzie w jego wypowiedzi przeczytałeś taki absurd xD. U płodów orientacja seksualna się nie ujawnia i tyle. To taki wybór, że tysiące ludzi naraża/narażało życie w terapiach konwersyjnych żeby zmienić orientację, mimo że jeszcze nikomu się to nie udało (w każdym razie nie ma takiego potwierdzonego medycznie przypadku).
  • Odpowiedz
@edgar_k

Ufam ze będziesz celebrował moja orientacje, fascynował się nią i traktował mnie jako lepszego człowieka!


Czy słowa "akceptuję Cię" wobec własnego dziecka są jego celebracją, fascynacją i traktowaniem jako lepszego człowieka?
  • Odpowiedz
@dafto Tak. "W najprostszym znaczeniu ironia oznacza ukrytą złośliwość, pogardę, kpinę wyrażona przy pomocy pozornej aprobaty lub szyderstwo ukryte w wypowiedzi pozornie aprobującej."

Jeżeli nawoływanie do zabijania innych ludzi jest pozorną aprobatą, to ja już nie będę się pytał o to, co nią nie jest.
  • Odpowiedz
@dafto Ty jesteś upośledzony czy nie umiesz czytać?

"Bycie osobą LGBT NIE oznacza utożsamiania się z więcej niż jedną literką że skrótu"

Skrót LGB jest praktycznie tak samo stary (a w Polsce nawet starszy) niż słowo "gej". Jedynie T dodano później (nadal jakieś 30 lat temu).

Zmysliłeś sobie debilizm i wyśmiewasz własną głupotę w ten sposób. Już nie mówiąc o tym, jak wrodzoną cecha biologiczna może być modna, zwłaszcza w społeczeństwie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ekspert_od_niczego: przecież bycie "lgbt" to teraz przepustka do zawrotnej kariery w korpo. Jaka to stygmatyzacja. Gej to zapożyczenie, zgadzam się. Wcześniej były ładniejsze nazwy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ekspert_od_niczego: ale nie podsyłaj mi tu jakiś Januszeksów, bo mówiłem o korpo, a tam flaga lgbt na biureczku gwarantuje zawrotną karierę. Co do pozostałych linków - cóż ludzie zawsze sobie ofiarę znajdą. Z łysych, grubych i niskich też się śmieją, czy jak jestem łysy to mam organizować parady łgn i blokować miasta? Nie. Zabronisz ludziom to tylko będą się z plotkowaniem bardziej kryć.
dafto - @Ekspertodniczego: ale nie podsyłaj mi tu jakiś Januszeksów, bo mówiłem o kor...

źródło: comment_1613148706tLZQiZOKLWAeqQ4KwuoCnT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bo mówiłem o korpo, a tam flaga lgbt na biureczku gwarantuje zawrotną karierę


@dafto: to śmiało rób taką. To tylko kolorowa flaga a się ustawisz w życiu.
  • Odpowiedz
@dafto Masz tam m.in. TVP, dużą firmę ochroniarską czy korporację supermarketów. A także konkretne dane statystyczne, a nie wyczyny działów marketingu, które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Negujesz rzeczywistość, na którą są konkretne, twarde dane, które przedstawiłem. Życie to nie jest prawacka propaganda. Zwłaszcza w Polsce.

Z łysych, grubych i niskich też się śmieją


Czy w historii był jakikolwiek przypadek, że kogoś zwolniono ze względu na wzrost czy brak włosów? Nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ekspert_od_niczego: pisałem o korporacjach, bo w korporacjach już 20 lat pracuje i widziałem sporo.
Na ochroniarza to akurat wygląd ma duże znaczenie, nie wezmą kogoś, kto jest chucherkiem, albo z 100kg nadwagi, bo się po prostu nie nadaje. Co do tego, że nigdy nikogo nie pobito za długie włosy, że żaden metal nie prał się ze skinem, czy gruby nie był popychadłem w szkole, a niski może sobie w kompanii
  • Odpowiedz