Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#samochody
#wroclaw

Hej, poleci ktoś przyzwoitego (wybitny być nie musi) elektryka samochodowego z Wrocławia? Mam do zrobienia składanie lusterek (w Civicu VIII to norma, trzeba "kostkę" wymienić) i wymianę wkładu (bo lewe nie grzeje). Zrobiłbym sam, ale wolę komuś zapłacić, bo się jednak boję, że coś połamię (samodzielne naprawy to mogłem robić kiedyś w Fiacie Panda, nowe lusterko 30zł :D) a dwa, że na dworze to sobie dupę i ręce teraz odmrożę.
  • 15
  • Odpowiedz
@david069: Na allegro sprzedają część do wymiany za 50zł, więc drogie to nie może być :P

Bardziej mnie #!$%@?, że poprzedni właściciel porysował szybę od wyświetlacza środkowego. Kierowca tego nie widzi, pasażer - już tak.
Chciałem wymienić, w ASO krzyknęli 670zł za samą część :D
  • Odpowiedz
@Pantokrator: ja byłem kiedyś w Japan Tech na Swojczyckiej przy okazji innej usterki mówiłem o tych lusterkach powiedzieli że to norma i nie opłaca się robić także zrezygnowałem z tego bo myślałem że to coś skomplikowanego skoro nie chcą zrobić.
  • Odpowiedz
@david069: A to cwaniaczki.
Do wymiany jest moduł, który na allegro kupisz za 50zł per lusterko.
Może oni chcą to robić na oryginalnych częściach, to wtedy faktycznie.

Nie powiedzieli, ile by to wyszło?
  • Odpowiedz
@Pantokrator: nie, powiedzili że sie nie opłaca. Ale dzban ze mnie że sie tym nie zainteresowalem wcześniej. Teraz czytam na allegro że to po prostu ten moduł to modyfikacja fabrycznego zabezpieczenia silniczka żeby ten bezpiecznik polimerowy się nie rozłączał. I to wszystko się robi w samym lusterku byłem przekonany że to deske trzeba rozbierać czy coś. To chyba zrobię samemu :)
  • Odpowiedz
@Pantokrator: wpadłem na pomysł że pofiltruje na allegro po mieście. I jest aukcja z tym modułem we Wroclawiu gdzie gościu oferuje wymianę też :) przeszukaj po Wrocław ja chyba podjadę do niego skoro oferuje wymianę też.
  • Odpowiedz
@david069 podaj na priv bo też zainteresowany jestem (prawe lusterko jakby nie chce grzać )

Byłem kiedyś w JapanTech tylko że na Karkonoskiej, cwaniaczki (plus kasują za wymianę części której nie zmieniają )
  • Odpowiedz
@KetevaN: ale mówiliśmy tylko o składaniu lusterka. To z grzaniem nie ma nic wspólnego. Ten koleś z aukcji nie wymienia twierdzi że już nie mieszka we Wrocławiu. Także zamówiłem gdzie indziej sam wymienię.
  • Odpowiedz