Wpis z mikrobloga

@odbytnica997: Wydaje mi się że opóźnią wszystko. Jak kod wpadnie do sieci to może będą fajne mody, wycięta funkcjonalność etc. Jak ktoś go kupi to będą dochodzić się gdzie to poszło. Co do wieśka to też się #!$%@?ą i pewnie jebną darmowy upgrade do nowej generacji konsol. Tak czy inaczej zabił ich ich własny marketing i ta ichnia buta. Jak by nie #!$%@? Cyberpunka, nie pocięli scenariusza, nie #!$%@? 80% gry
@mmmmmmmmmmmmmm Gwint to od początku totalna porażka. Przebudowywali grę kilka razy #!$%@? ostatnich kilkunastu fanów na świecie (w sczytowej formie grało w niego co najwyżej kilka tysiecy osób) masa dużych twórców próbowała się w niego zaangażować, licząc że rośnie konkurencja hearthstone ale na dłuższą metę jest nudne a za balans i produkcję brali ludzi bez elementarnej wiedzy co skończyło się kilkoma reworkami odwracając mechanikę do góry nogami i finalnie #!$%@? gwinta do
Co do wieśka to też się #!$%@?ą i pewnie jebną darmowy upgrade do nowej generacji konsol.


@Lazarus2077: @slums: okej, o ulepszeniu wiem ale dlaczego wyciek tej wersji by miał wpłynąć na publikację?
W sensie wątpię że to cokolwiek zmieni a sam patch i tak będzie musiał przejść certyfikację itd.

Edit: przypominałem sobie że to też będzie na PC ale wciąż nie wiem jaki to ma związek
Gwinta to już mogą zamknąć bo teraz to będą niewykrywalne haxy latać i darmowa waluta xD


@Lazarus2077: Ale co daje waluta w gwincie? Wiecej skrawków i kart? animowane karty? wszystko to kosmetyka.
Co do haxów do jedyne co przychodzi mi do głowy to że bedzie tryb turniejowy w singlu, jako przewaga nad przeciwnikiem. Ale i to czasem początkującym graczom nie wystarczy do wygrania ;)
@Franzowaty: Nie wiem co daje, nie grałem w gwinta. Ludzie pewnie coś wymyślą. Ja tam się nie znam na programowaniu więc mnie to lotto trochę te kody wszystkie. Papiery firmowe bym poczytał, bo to przynajmniej jestem w stanie zrozumieć ( ͡º ͜ʖ͡º)