Wpis z mikrobloga

Thorus - w pierwszej części strzeże bramy do zamku, ginie zabity przez Beziego po teleportacji wraz z pozostałymi ludźmi w starym obozie oprócz Stone'a, w NK stoi przy bramie do kopalni, w trzeciej przy bramie do Trelis. W każdej może zginąć, oczywiście. Potem zaczynają się dziać jakieś cuda, bo w Zmierzchu Bogów zostaje głównym antagonistą (chronionym skryptem, a jakże), krzyżuje orków z ludźmi (to jest takie iksde - gość, który stał przez pół życia przy bramie nagle bawi się w szalonego naukowca) i robi okropne rzeczy, ucieka, a na koniec, w Arcanii, zostaje zamknięty w skrzyni.
Tu bokami wychodzi jak oderwane od kanonu są części stworzone przez Hindusów (ZB) i Spellbound (Arcania). Oczywiście nie tylko Thorus ucierpiał na rozwoju postaci, ale u niego to przybrało wręcz absurdalne rozmiary.
Dodaję jeszcze raz, bo tagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic #gothic2 #arcania #
p.....i - Thorus - w pierwszej części strzeże bramy do zamku, ginie zabity przez Bezi...

źródło: comment_16128719010V5GsyztSU8NKpEawyNnyw.jpg

Pobierz
  • 4
@Tami: ej no ale czekaj, że niby czemu? Pisze gdzieś, że wizyta w starym obozie to kanon? Ja w ogóle podczas dwóch moich pierwszych przejść G1 nawet nie wpadłem na pomysł co mogę zrobić z tą runą, która jest w wieży xardasa, i nie robiłem masakry. Tak się tepłem dla testu i zobaczyłem ze wszyscy mnie atakują, to wczytałem grę. Dopiero na necie wyczytałem, że tę runę dostajemy po to, żeby
a na koniec, w Arcanii, zostaje zamknięty w skrzyni.


@pawelgpkaminski: przypominam że arcania to nie gothic i nie stanowi ona kanonu, to co tam się działo nie ma wpływu na historię, tak samo jak i zmierzch bugów, jak kiedys wyjdzie kontnuacja gothica to będzie on po wydarzeniach z trójki