Wpis z mikrobloga

Już mnie irytuje ten papier #xtb zastanawiam się czy go nie olać, sprzedać w #!$%@? i wejść w coś bez takiej szulerki? #amrest przebił 30 ziko, mam trochę papieru kupionego po 23 i szkoda mi go uśredniać w górę, ale jakoś tak widzę potencjał...
Jakieś mirkowe rady? To zrobię na odwrót ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
@kRz222: Nikt nie powiedział, że kupiłem na górce ( ͡° ͜ʖ ͡°) . To znaczy jestem na minusie na tej spółce, ale to jest 4%. Założyłem sobie po prostu pewien zysk i zakładałem, że może przebić ATH z okresu wakacji, ale szulernia na tym papierze jest. I nikt nie mówi, że chodzi mi o sprzedanie w obecnym dołku, tylko ogólnie wyjść z tego.
  • Odpowiedz
@plasq: amrest hiszpania polska z obostrzeniami na restauracje a Ty widzisz ATH :) na tygodniówkach, a tak powinienes.analizowac w srednim terminie masz wszystkie wskazniki wykupione. Nie zmniejszaj dywersyfikacji kupujac na gorce bo korekta zje ci caly zysk. Nie zamieniaj transakcji zyskownejnw stratna. Lepiej juz sprzedac wszystko i stanac z.boku :)
  • Odpowiedz
  • 0
@plasq irytuje cię bo czekasz szmat czasu na wzrosty? Tzn. ile? Rok, dwa?
Akurat rok temu stało po 4zl więc chyba cieszysz się że swoich 400%?

Imho. To perspektywiczna spółka dywidendowa. pakujesz kasę, co roku zgarniasz swoje 5-15% dywidendy i sprzedajesz dopiero gdy firma się rozwinie i będzie warta więcej.
Są tu tacy którzy kupili po 4zl, liczyli na 10% dywidendy a dostaną 70%. Tylko że oni kupili przykładowo 2 lata temu
  • Odpowiedz