Wpis z mikrobloga

@czv1: Czy policzki wieprzowe to rzeczywiście aż tak nieziemskie danie według ciebie?

Poza tym, większość cateringów kosztuje 50-60zł/dzień, jeżeli chcesz przycebulić i kupić coś "nie za miliony" to szukaj czegoś, co kosztuje 30zł, ale ze smakiem może być różnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MysteryMe: nie za miliony tzn, żeby za 2 osoby nie wyszło powyżej 1600zł :p Po prostu nie przepadam za tym a w przykładowych menu dość często się przewija
@czv1: Ja korzystam z Równowagawpudelku, jest spoko, produkt jakościowy, nie zapychają kurczakiem, spoko ryby, wege też na poziomie. Dowożą jakoś wcześnie rano i widziałem że mają zniżke -20% jak sie bierze wiecej diet na jeden adres, plus od 20dni jest -5zł za dzień, więc jak szukasz czegoś na stałe to polecanko
u brokuła 2000kcal 5 posiłków z dowozem na 20 dni to koszt 820zl. Więc za dwie takie diety zapłaci 1520.

@Prokrastynant: Chyba musisz pracować w ministerstwie finansów i zajmujesz się liczeniem dziury budżetowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może mało jasno napisałem, ale 1520zl wynika z tego, że za dostawę nawet dwóch diet płacisz tylko raz ;) także wyliczenia są okej.