Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 517
Znany aktor Arnold Schwarzenegger opublikował zdjęcie, na którym śpi na ulicy, pod swoim pomnikiem z brązu i niestety napisał: ′′Jak się czasy zmieniły".

Kiedy Arnold był gubernatorem Kalifornii, osobiście otworzył ten hotel.
Dyrekcja hotelu powiedziała Arnoldowi: ′′W każdej chwili możesz przyjść i będzie zarezerwowany dla ciebie pokój". Kiedy Arnold opuścił stanowisko gubernatora i przybył do hotelu, dyrekcja odmówiła zapewnienia mu pokoju, domagając się zapłaty za hotel, bo w hotelu był wysoki popyt. Hotel był sławny.

Przyniósł śpiwór i spał pod posągiem, tłumacząc co chce przekazać ludziom: ′′Tych psów powinni zblokować, nie powinni kvrwa wielki hotel kvrwa za darmo pieniądze biorą, moje pieniądze z renty, kvrwy j*bane. I tak powiem, że, że połowę służb tych hotelowych bym zwolnił w #!$%@?, połowę i tu straz miejska wyj*bał. o
Oni sobie tylko kvrwa. Co!? dobra! Teraz kvrwa pi*rdoli mnie jak wywiad udzielam. He, he no i co dalej powiem kvrwa? - Jestem bardzo wylewny... bo mnie boli, nie? Pińcet złoty renty za 35 lat pracy ? Oszukali mnie banda złodziei hotelarskich decydentów kvrwa takich jak tu chodzą, nie? "

Doceń więc swoich bliskich, tych którzy są blisko Ciebie, daj im czas, daj im swoją uwagę. Prawdziwą wartością są relacje z ludźmi. Żadne dobra materialne ani status ich nie zastąpią. W dążeniu do bogactwa i sławy możesz ominąć coś naprawdę wartościowego...

#pasta #heheszki #humor #humorobrazkowy
Thomasx17 - Znany aktor Arnold Schwarzenegger opublikował zdjęcie, na którym śpi na u...

źródło: comment_161286129748fYCowosBhSOZKvhAcwC1.jpg

Pobierz
  • 13