Wpis z mikrobloga

@Zelber: Ten cytat ma się do dziewczyny ,która do mnie napisała a nie do przegrywów domniemam ,że może być ona inteligentna i dlatego ma problem ze znalezieniem inteligentnego partnera choć nie twierdzę ,że przegrywy nie są inteligentni bo część z nich na 100% jest.
Kto wie może nawet Nikola Tesla gdyby dzisiaj żył to mógłby pisać na tym tagu był on niesamowicie inteligentny a jednak samotny. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Za każdym razem kisnę z tego, jak przegrywy(mocne 0-2/10 biorąc pod uwagę całokształt) na własnym przykładzie piszą o tym, jak odrzucani są normalni chłopacy. xD


@Zelber: czasy przegrywów <2/10 to może wczesne lata 2000, obecnie to bardziej <6/10, a nawet >8/10, jeśli ktoś nie chce być betabankomatem
  • Odpowiedz
@Zelber: nie mówię o tym za kogo ktoś się uważa, SMV to wartość jak najbardziej mierzalna i OBIEKTYWNA, to że niektórzy sobie ją zaniżają albo zawyżają to już inna sprawa
Myślę że dobrą analogię będzie np. RPE-będąc początującym może ci się wydawać, że poleciałeś do odciny na RPE10, ale w rzeczywistości miałeś kilka powtórzeń w zapasie
  • Odpowiedz
@ropemaxxer:

SMV to wartość jak najbardziej mierzalna i OBIEKTYWNA

No tak, bo wszyscy ludzie mają identyczny gust i w takim samym stopniu wartościują różne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No tak, bo wszyscy ludzie mają identyczny gust i w takim samym stopniu wartościują różne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zelber: kobiety mają baardzo zbliżony gust, dziwne fetysze itp to bardziej dziedzina męzczyzn
  • Odpowiedz
@ropemaxxer:

dziwne fetysze itp to bardziej dziedzina męzczyzn

Masz tu na myśli np obalanie komuny do czadów przy jednoczesnym płakaniu o tym jakie różowe są złe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Argiope: No niestety trzeba przejsc przez wszystkie etapy polkniecia piguly (Wyparcie, zlosc, depresa itp) ostatni etap akceptacja (czyli gdzie ja jestem mniej wiecej mam nadzieje xD) no i skupieniu sie na sobie, money maxxing, looks maxxing robiony tylko DLA siebie a nie zeby zdobyc jakas loszke

Moze po 30 jakos sie role odwroca, i moze bede mial jakas atencje od loszek jak bede wygladac dobrze i dobrze zarabiac, a jak
  • Odpowiedz
@kamilek98PL: 173 to nie jest jeszcze tragedia poleciłbym siłownie jeśli możesz ćwiczyć i #!$%@? konkretnej rzeźby wtedy przy takim wzroście byś wydawał się większy miałem kolege ze 170 + cm i jak przypakował to fajnie to wyglądało ,ewentualnie przeszczep włosów jeśli łysiejesz lub masz brzydkie włosy,oczywiście hajs jest też ważny ale to dla samego siebie do spełnienia marzeń żeby kupić wymarzony samochód czy też dom np.
Jeśli chodzi o twarz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Argiope:

ak jakby facetów było 10x więcej niż kobiet na tym świecie.

No bo jest xD całe sto tysięcy więcej w wieku 18-30
  • Odpowiedz
@Argiope: różowe nie znajdą sobie takiego jakiego chcą, bo zawsze będzie im się wydawać, że mogli wybrać lepszego. Wystarczy, że jej obecny chłopak któregoś dnia przestanie adorować i spojrzy na inną.

Wiadomo, że my mężczyźni 5/10 i niżej mamy bardziej #!$%@?. Możemy umrzeć i nigdy nie usłyszeć "Tęskniłam za tobą".
  • Odpowiedz