Wpis z mikrobloga

W czym lepiej pracować
#ubereats czy #glovo ? Mam swoją działaność gospodarczą więc nie potrzebuję partnerów, moge bezpośrednio z uberem, tylko pytanie gdzie się bardziej opłaca? chciałbym popracować zalóżmy 5-10 dni w miesiącu dorobić sobie tego tysiaczka miesięcznie.
I jeszcze pytanie Uber Eats podczas zakładania konta pyta się czym będę jeździł - teraz zimą zamierzam jeździć autem ale jak będzie wiosna to na rower się przerzucić - pytanie czy jak wybiorę auto to mogę potem zmienić? Bo zakładam, że na tej podstawie oni mi przydzielają zamówienia, dla tych na aucie dłuższe kursy, bo szybciej dojedzie i nie wystygnie jedzenie a na krótsze dystanse rower? Czy to może jednak nie ma żadnego znaczenia i wpływu na cokolwiek?
#praca #szukampracy #pracawuber #pracawglovo
  • 7
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: W obydwu na raz. W Glovo nie zawsze uda Ci sie zalapac na grafik z godzinami, wiec wtedy smigasz na Uberze zamaiast nic nie robic.

W UE mozesz dodac sobie wszytkie mozliwe pojazdy samochod/skuter/rower i zmieniac dowolnie samemu w aplikacji kiedy masz ochote.

Teoretycznie jest jak mowisz, na rower wiecej krotszych zamowien w centrum. Jednak w praktyce czasem ciezko zauwazyc roznice.
  • Odpowiedz
W obydwu na raz.


@CzakNorris: o to ciekawe w sumie, masz rację, zarejestruję się do obu.

Ps. jak ktoś z wykopu ma jakiś kod polecający to może podać, wykorzystam, bo widziałem, że na niektórych stronach podają jakies kody polecające a wole żeby ktoś stąd miał zysk a nie random z neta :P
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: Jam w Glovo w Twoim miejscie stawki gwarantowane na godzine to w pierwszej kolejnosci jezdzilbym tam, Uber aby wypelnic luki poki nie bedziesz mogl sam rezerwowac godzin. Jak Cie zarejestruja to dokladnie sobie doczytasz jak dziala priorytet rezerwacji i od czego zalezy.
  • Odpowiedz