Wpis z mikrobloga

@kupczyk
@not_foxy
@octave25
@tadzioVampir
@umtali
@Gigamesh
@Salezjanskie_Cichobiegi
@baltic-vodka
@DoktorPlagi
@mieszczanin
@pablo397
@Liamdot
@DrogoweSafari
@Kolikol

Samemu wybrałbym takie bez wahania zamiast takich z tzw. czubem. Dlaczego? Jak mieliście kiedyś wrastające paznokcie albo macie szeroka stopę z prostymi normalnymi palcami to zrozumiecie. Nie wiem dlaczego ludzie robią sobie krzywdę bo "co inni powiedzą" albo "wyszło z mody". 2021 a ludzie dalej się przejmuja czymś takim XDDD



@piotre-gie wiem że trollujesz ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedzwiedzmin: co do mody to się zgodzę. Kolega kupił takie hiper modne z czubem (bo tera takie się nosi) i nie mógł autem jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy nosinto co wygodne i mu się podoba ale niestety będziesz "niemodny i zacofany" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piotre-gie Wyczyścić mydłem do siodeł, użyć kremu regenerującego np. Saphir Renovateur albo Creme Universelle. Potem krem koloryzujący np. Saphir Pommadier i czarna pasta Saphir De luxe. Po każdym kroku dobrze wyszczotkować szczotką z końskiego włosia.
  • Odpowiedz
@Niedzwiedzmin: Opie nie chodzi nam o to czy są modne czy nie modne, tylko o to że one wyglądają jakby chodził w nich twój dziadek, ojciec a teraz ty w nich chodzisz żeby podtrzymać rodzinną tradycje.
  • Odpowiedz
@Niedzwiedzmin: No niby tak, ale idąc na imprezę typu ślub pasowałby jakoś wyglądać i czuć się dobrze inaczej możesz po prostu założyć buty trekkingowe i dresy zamiast garnituru żeby było wygodniej. Wystarczy odwiedzić kilka sklepów przymierzyć i można kupić wygodne buty w których nie będziesz wyglądał jakby cię chwilę wcześniej wyciągnęli z grobu.
  • Odpowiedz