Wpis z mikrobloga

Cześć,
Od około roku próbuje ogarnąć world of tanks. Muszę przyznać, że nie jestem najlepszym graczem natomiast startowalem z ok 250 wn8 w tym momencie wynosi już niemal 800. Gram z przerwami ale zawsze. Chciałbym zapytać bardziej doświadczonych graczy jak wygląda sprawa z kampanią. Wiem, że są tam do zdobycia fajne czołgi takie jak chieftain jak i 907 i tu rodzi się pytanie. Czy dla gracza takiego jak ja jest w ogóle sens podchodzić do tych kampanii? Czy trzeba być naprawdę dobrym i grać w dobrym klanie by mieć możliwość zdobycia tych czołgów? Do tej pory grałem jedynie randomy i nie grałem w żadnym klanie.
#worldoftanks #wot #kampania #tanks #question #pytanie #wargaming
  • 10
@Sheller9898 Jak będziesz grał z klanem regularnie, dziennie to czołg 8 tieru powinieneś na luzie zrobić.
Za resztę pkt. Sławy możesz zgarnąć ekstra obligacje albo kredyty także myślę że warto.

Z twoim wn8 raczej nie dostaniesz się do żadnego klanu który ma realne szanse na wygranie czołgu 10 tieru, no chyba że po znajomości.

Możesz też zapłacić i wezmą cię do dobrego klanu, będą grali na twoim koncie i zrobią ci czołg.
@Sheller9898: nikt cię nie weźmie do dobrego klanu, a jak już jakiś znajdziesz, który będzie próbował "grać" na kampanii to zmarnujesz jedynie swój czas