Wpis z mikrobloga

Jeździł ktoś z was na Head WC rebels islr ab? Jak wrażenia? Poziom mam srednio-zaawansowany i zastanawiam się czy warto kupować, a widziałem różne opinie
#narty
  • 9
  • Odpowiedz
@Lsrd: mam jednak isl podobny model. Jak lubisz szybko i mocno pojeździć są super. To twarda narta trzeba do niej trochę siły. Jak dla mnie bardzo stabilna przy dużych prędkościach, na lodzie daje radę ,krawędzie ma bardzo dobre. Z minusów to bolą nogi bo narta jest twarda i wymaga siły jak chcesz się fajniej zabawić. Jak będziesz kupował używaną uważaj na kąt ostrzenia krawędzi.
  • Odpowiedz
@Fasolek: nie jestem jakimś super narciarzem, siłę mam z innych sportów, więc może dam radę się nie #!$%@?ć za dużo razy. nigdy nie miałem nart oznaczanych w sklepach jako "dla zaawansowanych" więc nie wiem jak duża jest ta różnica i czego się spodziewać
  • Odpowiedz
@Lsrd: jak możesz i masz gdzie weź z wypożyczalni na 2 godziny. Jak Ci się spodobają wtedy kup. To narta na wyższe prędkości lubi tak około 60-80 km/h Jak się źle #!$%@? na przygotowanym stoku z taką prędkością to możesz to zrobić tylko raz.
  • Odpowiedz
@Fasolek: dzięki za info, czy to znaczy że jadąc wolniej niż 60 będzie duża utrata stabilności czy po prostu najlepiej się spisują przy jeździe 60-80?
  • Odpowiedz
@Lsrd: nie będzie utraty stabilności, zjedziesz z każdą prędkością i każdą techniką (pługiem także( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale najwięcej zabawy jest szybko i na przygotowanym stoku. Jedną uwagę do nich mam ale to nie kwestia jezdna. Są dość delikatne na górze i szybko się niszczy lakier.
  • Odpowiedz