Wpis z mikrobloga

I co, to wszystko? to tak wygląda życie typowego 20-latka w Polsce? Nauka, praca, komputer, sen i tyle?

Zimno, szarówa, dzień trwa kilka godzin. Życie towarzyskie nie istnieje, ludzie siedzą po domach zabarykadowani jak nienormalni. Gównopraca w której zarobisz co najwyżej na miske ryżu i dach nad głową. #!$%@? hipergamia odbiera ci nawet możliwość założenia rodziny czy poznania chociaż jakiejś normalnej kobiety. Przez pandemie to nawet do restauracji nie można iść czy siłownie.

#!$%@? mać czy to jest jakiś zły sen czy tak na prawde wygląda życie w tej #!$%@? polsce? Toż to okrutna wegetacja gdzie tylko pracujesz a korzyści nie masz z tego żadnych

#przegryw #polska #gorzkiezale #studbaza #pracbaza
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@Candy51 jakbyś był towarzyski to byś wychodził tak czy inaczej bez względu czy jest pandemia czy jej nie ma, przecież nikt normalny nie siedzi w domu zabarykadowany tylko spotykamy się małymi grupkami ot co a co do zarobków to się zgodzę jest #!$%@?
  • Odpowiedz
@Candy51: Znajdz sobie spoko kolegow z ktorymi porozmawiasz na kazdy temat i ktorzy cie zrozumieja, nawet jesli sie z toba nie zgadzaja, i nie sa kolebka patologi, ktora na kazdym spotkaniu musi pic to poprawi ci sie samopoczucie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Candy51: mnie co najgorzej uderzyło w tym wieku to brak 2 miesięcznego urlopu w wakacje... #!$%@? pierwszy rok kiedy nie siedziałem 2 miesiące w mielnie jak zacząłem pracę był tragiczny, tydzien wolnego bo inni juz poklepali bo mają dzieci albo wnuki
  • Odpowiedz
I co, to wszystko? to tak wygląda życie typowego 20-latka w Polsce? Nauka, praca, komputer, sen i tyle?


@Candy51: pociesz sie, ze zycie 30-latka wyglada niewiele lepiej. Pobudka, wyprawa po bułki, próba dobudzenia bombelków do przedszkola, praca, zabawa z bombelkami wieczorem i odliczanie minut aż położą się spać, żeby odpocząc przed komputerem czy tv. Jak przychodzi wieczór to człowiek jest zbyt zmęczony i zasypia na filmie czy grze i kładzie
  • Odpowiedz