Wpis z mikrobloga

dla kogś kto jeździ głównie na szosie, nie ma lepszego roweru na zimę niż CX. zamiast marznąć na szosie albo męczyć się na trenażerze, wyskakujesz na dwie godzinki do lasu i voila.

+ intesywność taka sama (jak nie większa) jak na szosie;
+ przez błoto, liście i nierówności nie jeździsz tak szybko jak na szosie, więc odczucie zimna jest mniejsze;
+ ćwiczysz technikę i siłę;
+ masz w nosie moc i tętno (które i tak są wysokie);
+ frajda jest niesamowita.

Jak wolisz trenażer zamiast CXa albo nawet gravela, to chyba nie wszyscy w domu zdrowi.

Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy warto kupić, to warto. Sam się długo nie mogłem przekonać, a teraz, jakbym musiał, kupiłbym drugi raz

#rower
Imfromalaska - dla kogś kto jeździ głównie na szosie, nie ma lepszego roweru na zimę ...

źródło: comment_1612719487Fbom9Kjkyb7ySqI1bU9vqO.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak wolisz trenażer zamiast CXa albo nawet gravela, to chyba nie wszyscy w domu zdrowi.


@Im_from_alaska: trochę przeginasz, fajny rowerek ciesz się nim w zimie, ale nie każdy tak ma że może nawalać przy -10, dla mnie trenażer na zimę, pandemię i zdalną to najlepsze rozwiązanie i wszyscy w domu zdrowi są, nawet zdrowsi bo się ruszają
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Zgodzę się w części. Wszystko pięknie, ładnie jak nie ma śniegu w lesie, bo jak jest to się zaczyna zabawa. Zwłaszcza przy roztopach. To już wolę po odśnieżonym asfalcie pojeździć na górskiej oponie, z komfortem że się nie w-----e na prostej xD
Listopad/grudzień taki jaki był to faktycznie zajebiście się jeździło a'la przełajowo
  • Odpowiedz
@guru8: przy minusowej temperaturze i jak śnieg jest sypki to jest spoko. ale przy roztopach zgadzam się, ślizgawica straszna i trzeba uważać
@r4do5: nie, 15 stopni, słoneczko i nie ma nic lepszego niż stówka, z 1500 metrów przewyższenia na szosie i na koniec kawa i rogalik przy stole na zewnątrz
@matka19002: jeszcze parę tygodni i wróci szosa, a canyon się będzie kurzył
  • Odpowiedz
dla kogś kto jeździ głównie na szosie, nie ma lepszego roweru na zimę niż CX


@Im_from_alaska: No nie możliwe bo pod tagiem nawet niedawno pisali, że to specjalny i niewygodny rower co normalnie się nie da na nim jeździć. Sam mam przełaja i specjalnie na obecne warunki sobie skręciłem i tylko się uśmiecham jak to czytam. xD
  • Odpowiedz
@4x80: No nie możliwe bo pod tagiem nawet niedawno pisali, że to specjalny i niewygodny rower co normalnie się nie da na nim jeździć.

Zapodasz przykład, czy jak zwykle piszesz bezpodstawnie na przekór innym?
  • Odpowiedz
@4x80: No i co tam takiego złego napisali? To że odradzili chłopu rower cx, jako daily bike? Kurczaczek, kolega szukał roweru pierwszego wyboru, brak styczności z barankiem, a ty się czepiasz że mu typowego przełaja odradzili?
  • Odpowiedz
No i co tam takiego złego napisali?


@Desmosedici: Sam widzisz, moja odpowiedź była bezcelowa.

Przełaj to najmocniejszy i najbardziej uniwersalny rower na rynku. Jego jedynym mankamentem jest spora nerwowość ale jest to łatwe do opanowania i potem stanowi zaletę. Ale tego z wykop.pl się nie dowiesz tym bo to jakiś podobno specjalny rower. Ludzie się nie znają na rowerach, błądzą, a potem czytają takie nieodpowiedzialne ''opinie''.( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz