Wpis z mikrobloga

#kalesony to w mojej opinii straszny cringe. Niezależnie od tego co kto lubi, wygląda to KOMICZNIE. Nie dziwię się #polka , że ślinią się na widok facetów z zagranicy, skoro ten przedmiot jest tak ubóstwiany przez Polaczków, patrząc na ten portal.

Noś sobie co chcesz, nie marznij. Ale nie płacz później na tagu #przegryw, że laski patrzą na Ciebie z politowaniem. Ja sam zesrałbym się ze śmiechu widząc coś takiego u mężczyzny w chwili zbliżenia.

#takaprawda #niepopularnaopinia
ravo9 - #kalesony to w mojej opinii straszny cringe. Niezależnie od tego co kto lubi,...

źródło: comment_1612704013KhfxZ8eoXe0pOH9rHhZAif.jpg

Pobierz
  • 32
@Damoleqq: @Jasper666: Oczywiście, że ich nie widać, co nie zmienia faktu, że to straszny cringe.

W sytuacji zbliżenia z kobietą, przebierania się albo nawet zdejmowania butów, mężczyzna nie wygląda i nie czuje się wtedy jak samiec alfa, tylko jak radziecki robotnik, polski 50-letni janusz.

Wpływa to też na ogólne poczucie pewności siebie. Wyobrażacie sobie #!$%@? Jamesa Bonda, Brada Pitta albo Kurta Russela w kalesonach? Dokładnie tak samo patrzą na Was
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ravo9: krindż, nie krindż, jak jest - 10 i mniej i jeszcze wieje, to kalesony to zbawienie. Bielizny termoaktywnej nie znam, choć pewnie też daje rade. Ale serio, gorąco polecam, na siedzenie w budynkach jest za ciepła ale jak musisz być długo na zewnątrz to pełen wypas.