Wpis z mikrobloga

#szosa #ubraniarowerowe

Czy ktoś jeździ w ubraniach PrawiePro? Ręcznie szyte, cena wysoka, ale mam wrażenie że to tylko dobry marketing a z odzieży premium ma tylko cenę. Jakie są opinie, bo szukałem w Googlach ale oprócz filmów reklamowych i ofert nie ma wypowiedzi użytkowników.
  • 28
@kloner11: Ubrania niby nie są zle, ale cena mimo wszystko to przesada, jest ona taka chyba głównie ukierunkowana tym ze produkt polski. Podsumowując nie jest najgorzej ale imo można lepsze ciuchy kupić za taka cenę
@krokz: to znam. Szukam czegoś bardziej luźnego. Tutaj Endura jest ok, ale ceny są... No endurowe :D
No i na mnie nie ma ciuchów na rower, bo robią na szczypiorów. Ja mam 125cm w klacie przy 171cm wzrostu :D
@Masterczulki: Aa to prawie pro nie masz raczej co szukac, Leszek który to założył jest typowym szosowcem i zależy mu na aero, tez takie stroje robi, aby jak najbardziej były przylegające
@kloner11: Przecież to Martombike szyje. Porównaj cenę wzorów, które Ci się od nich podobają z wzorami od Leszke i zobaczysz co warto brać.

Janek z bikeshow wypuszczał koszulki szyte przez Raso i wychodziły nawet ciut taniej niż regularne kolekcje.

Jak szukasz czegoś na szosę, czy gravela, ale nie bardzo obcisłego, to zobacz w co się ubiera bushcraftowy. Zauważyłem, że dobiera właśnie tego typu ubrania.
@kloner11
@Masterczulki
Mam spodenki, potówkę, czapkę i skarpety.
Skarpety przyszły z dziurką, na drugi dzień miałem w paczkomacie nową parę.
Niestety podobna sytuacja z czapkę, po jakiś trzech treningach przetarła mi się w rogu. Sytuacja bardzo podobna, dzień czy dwa i miałem nową i służy do tej pory.
Spodenki i potówka dobrze wykonane, wygodne.
Na początku zamówiłem M i okazało sie być trochę za małe, szybka darmowa zamiana na L.
Osobiście polecam.
Czy ktoś jeździ w ubraniach PrawiePro? Ręcznie szyte, cena wysoka, ale mam wrażenie że to tylko dobry marketing a z odzieży premium ma tylko cenę.


@kloner11: Nie, ale pracuję m.in. z Castelli i uwierz mi – te wszystkie "Made in Poland" są o kant dupy rozerwać. Któraś marka tłumaczyła szycie nogawek bibsów z jednego panelu, by nie było szwów. A wiesz co to oznacza? To, że spodenki nie będą się właściwie