Wpis z mikrobloga

#szosa #ubraniarowerowe

Czy ktoś jeździ w ubraniach PrawiePro? Ręcznie szyte, cena wysoka, ale mam wrażenie że to tylko dobry marketing a z odzieży premium ma tylko cenę. Jakie są opinie, bo szukałem w Googlach ale oprócz filmów reklamowych i ofert nie ma wypowiedzi użytkowników.
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kloner11: wejdź sobie na martombike i tam zamówisz to samo, taniej i w lepszych kolorach. Ciuchy od leszke mi się po prostu nie podobają no i nie pasują. Jak ktoś chce to dzisiaj jest ostatni dzień składania zamówień na ciuchy zwift team PL (właśnie od martoma)
@kloner11 PrawiePro to tylko brand youtubera kolarskiego, natomiast te ciuchy produkuje Martombike. Mam od dwóch lat i złego słowa nie mogę powiedzieć, są dosyć aero (obcisłe) ale bardzo dobrze wykonane i ładne.
Z polskich marek (Danielo, Martombike, Raso, Luxa), wg mnie, najlepszą jakość oferuje Martombike i Danielo. Chociaż Raso podobają mi się najbardziej, przez to, że mają jednokolorowe koszulki bez żadnych cygańskich wzorków, to wolę te z Martombike (w kolekcji dla ZTPL mają super modele, niedostępne bezpośrednio w ich sklepie).
Witam
Dałem się nabrać na to leszkowe gadanie o pomocy innym itd... to tylko marketing i podobne ciuchy można kupić taniej. Poznałem gościa troszkę i sprzedałem ciuchy za pół darmo