Wpis z mikrobloga

@CarlVonVogel: czyli jeżeli nie jedzie po kobietach i mówi o problemach z zachowaniem kobiet to należy zmyślać na temat jego związku ? Bo w obrazku widzę głównie atakowanie go emocjonalnie za związek który się rozpadł a nie argumentacja z jego "gnojeniem białych facetów". Rozumiem że to jest to słynne #pieklomezczyzn ? Jeżeli nie łapiesz w się w wąskie ramy bycia prawdziwym samcem alfa to inni faceci jadą po czułych punktach ?
@suluf: wyśmiewam jego hipokryzję.


@CarlVonVogel: W którym miejscu ? Bo na obrazku brak raczej tych tematów ? No chyba że argumentem przeciw temu kto częściej dopuszcza się przemocy domowej jest fotoshopka jego byłej ?

Cicho! Albo buahaha co to za facet nie? (


@CarlVonVogel: Wskażesz kiedy wyśmiewa facetów którzy są ofiarami przemocy domowej ? Tylko pamiętaj że obrazek puzzli czy Kasi z jakimś facetem to nie do końca to
@suluf: więc o co prosisz jeśli nie czarno na białym? Sam to ten typ napisał. I to jego twórczość. Co za czasy kiedy to ja mam Tobie udowadniać ruski trollu XD 2/10 bo odpisałem


@CarlVonVogel: Zapomniałeś wkleić tego fragmentu gdzie nabija się z przemocy domowej wobec mężczyzn. No wiem, co to za czasy kiedy rzucam oskarżenia i ktoś każe MI udowadniać że coś się stało