Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ponawiam post sprzed kilku miesięcy, może tym razem znajdzie się ktoś ze #stolica i pomoże?:)

Mirki odgrzebalem na chacie stary tablet (lenovo yoga 10), który kiedyś przestał chodzić. teraz chciałbym go wskrzesić ale nie wiem jak to zrobić. Po uruchomieniu za każdym razem wywala logo lenovo ale nie uruchamia się tylko odrazu resetuje a za którymś razem wyrzuca mi też okno takie jak w załączeniu. Nie pomagają również żadne factory resety itd.
Może ktoś w #warszawa mógłby mi to zrobić za dobrą flaszkę? ;D ogólnie nie chciałbym w niego inwestowac jakiejś większej kasy ale jakby się udało go naprawić to by się przydał dla bąbelka :)

#lenovo #tablet #informatyka #komputery #serwispc #android #pomocy #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie
Pobierz voorhees - Ponawiam post sprzed kilku miesięcy, może tym razem znajdzie się ktoś ze #...
źródło: comment_1612681808Y83aELRy2pQ57tzHBD93gJ.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deafpool: za dobrą flaszkę;) tak jak mówię nie chcę w niego inwestować większych pieniędzy, jak ktoś się podejmie spoko jak nie trudno wyląduje w końcu na elektrośmietniku..
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@voorhees: uszkodzony system, sam sobie to zrobisz.
Poszukaj pod hasłami bootloop, boot stuck, recovery problem + model tabletu

Ogólnie musisz znaleźć jakieś forum gdzie ktoś opisuje listę kroków, ważne żeby tam były takie pozycje:

Podłącz kabel USB do komputera i tabletu
Uruchom program czy
Wczytaj rom z pliku ZIP/bin
Wykonaj flash
Poczekaj

Robiłem to kilkanaście razy i jak trafiałem na taką instrukcje to już potem zawsze było z górki:)
@voorhees: dokładnie przy tych samych objawach w serwisie powiedzieli mi, że to uszkodzenie płyty głównej i normalne dla tych tabletów po 4-5latach użytkowania. Też się upierałem na system ale to podobno nic nie da ¯\_(ツ)_/¯