Wpis z mikrobloga

@kapitan_pazur: Skąd znowu ten głupi stereotyp skoro jesteśmy najbardziej lubianym narodem u nich po Słowakach według wszelkich badań a ich "patola" która w ogóle jako jedyna na takie sprawy patrzy czy kogoś lubi lub nie lubi z góry ze względu na narodowość nas ubóstwia?
Raczej na odwrót to czeskie i niemieckie firmy kolonizują Polskę.


@krwawytornister: Niemieckie na pewno, ale jeśli chodzi o produkty spożywcze, zwłaszcza rolne to Czesi mają problem z polskimi firmami. Nie pamiętam teraz dokładnie, ale chyba Polska już eksportuje więcej piwa do Czech niż vice versa.
Niemieckie na pewno, ale jeśli chodzi o produkty spożywcze, zwłaszcza rolne to Czesi mają problem z polskimi firmami. Nie pamiętam teraz dokładnie, ale chyba Polska już eksportuje więcej piwa do Czech niż vice versa.


@djtartini1: Pytanie czy są to Polskie firmy (należące do Polaków) czy międzynarodowe koncerny produkujące piwo w Polsce jak Heineken.
@Piernikarka: W sumie raz w życiu doświadczyłem pewnej wrogości od Czecha. Byłem z żoną w saunach w Libercu i usłyszeliśmy że widać że jesteśmy z Polski, bo tylko kościelni barbarzyńcy z Polski noszą ręczniki w saunie. I w sumie trochę ich rozumiem, ale też rozumiem moją żonę, która nie chciała zdjąć ręcznika gdy w saunie było 15 nagich facetów (sauny normalne, koedukacyjne) .

Pozatym: Czesi są zawsze fajni.