Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio jak byłem u fryzjera to jedna fryzjerka mnie obcinała, a druga właśnie przyszła do pracy. I ta co przyszła powiedziała "o jezu, ale zakola pan ma". Ja #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #zakola #zalesie #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601f2208863b1f000a13069a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ostatnio jak byłem u fryzjera to je...

źródło: comment_1612654273lRB9DNM4TTYRFgABTo9GXG.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@T1oo: @AnonimoweMirkoWyznania: ja akurat w to wierze XD u nas tez obcinają karyny, chamówa totalna. Chodze do fryzjera co ma u nich wynajety fotel i sam obcina, ale jak slucham jak te karyniska komentuja klientów jak wychodzą, to az mnie skręca z żenady

ostatnio klient jej dal 50 zł zeby wydała, a ta morde wykrzywia 'i co ja mam z tym zrobic? ja nie mam wydac prosze przynosic odliczone' XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: no i juz wiadomo żeby tam nie wracać, baardzo nieprofesjonalne.
Mnie też kiedyś fryzjerka wypaliła "ojej ile ma pani siwych włosów"... Po to się umówiłam na farbowanie tępa srako (ʘʘ) tak że rozumiem smuteczek, nie przejmuj się :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ehh, kurłła. Przypomniało mi się jak siostra wyciągnęła mnie do fryzjera, bo powiedziała, że bez tego nie poznam nikogo (a byłem wtedy 25 letnim przegrywem, załamanym niepowodzeniem w czymś na kształt związku).
No i jak już usiadłem na fotelu fryzjera, to pierwsze co powiedział to coś w stylu: "Co tam, zakola się porobiły?"

#!$%@? XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętam jak raz mi powiedziała babka: tutaj nie będę maszynką golić, przytnę nożyczkami, żeby się wydawało, że masz jeszcze jakieś włosy xD

Zakola, gniazda, łysienie to normalne sprawy. Albo weźmiesz na klatę, że może czas przemyśleć golenie się na łyso, albo próbuj przeszczepów czy innych metod. Nie ma po co się załamywać.
  • Odpowiedz
@Qmal nie ma co się zalamywac, tylko weź pod uwagę ze jeden się zamartwi, inny może obrocic to w żart, a losowy patologiczny seba dal by za taki tekst w ryj. Ludzie są różni, maja różna samoocene i dystans do siebie. Ta karyna widać ma za male IQ aby to zrozumieć, bo czym innym jest wypowiedzenie takiego tekstu do osoby, która znamy i wiemy ze nie weźmie tego do siebie, a czym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zerowy profesjonalizm u tej pani. Ja już bym takiego zakładu więcej nie odwiedziła. Pamiętam jak byłam kiedyś u fryzjerki i była taka starsza pani, której mało co włosów zostało - no prawie łysa, ale ta pani i tak ją profesjonalnie obsłużyła, podcięła jej to co za długie, trochę tam pozaczesywała, żeby to co jest było w miarę równomiernie rozłożone i nie usłyszała żadnego komentarza, mimo, że roboty tam tak na
  • Odpowiedz