Wpis z mikrobloga

@felur: Najlepszym i najtańszym sposobem są właśnie gieldy, ale jeśli nie chcesz wysyłać skanu dowodu to zostaje Ci kupno przez bitomat przy większej prowizji. Jeśli jednak postanowisz kupić przez giełdę to oczywiście nie musisz tam trzymać swoich krypto w każdej chwili możesz kupić np ledgera lub stworzyć portfel na platformie exodus lub innej i tam je ulokować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@felur: na PC polceja electrum, na androida samourai. Masz jeszcze sprzętowe Wallet jak na przykład trezor czy tam ledger.
O kupnie krypto bez weryfikacji na giełdzie zapomnij. Niby binance ma do 150e ale mi tam się nie udało przed weryfikacja kupić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@felur: no możesz skorzystać z kantoru, albo jak wcześniej ktoś pisał z bitomat ów. Poczytaj sobie o tym. Tylko, że musisz się liczyć z większymi prowizjami.
@felur: Jak pisałem na telefon sam używam portfela exodus, mają apke w Google Play bez problemu ściągniesz. Najłatwiejszy portfel dla "nowych" moim zdaniem, dużo osób narzeka na opłaty jakie pobierają przy transferze, ja osobiście nie płacze z tego powodu.
Najważniejsza rzecz

Zapisz Seed

Seed to 12 angielskich wyrazów dzięki którymi będziesz mógł odzyskać dostęp do swojego portfela jeśli w jakiś sposób go stracisz. Zrób to na kartce papieru i miej go
a inny sposób żeby trzymać to na jakimś portfelu czy czymś w tym stylu a nie na giełdzie? nie chcę za bardzo wysyłać dowodu itp do weryfikacji.


@felur: Jak kupisz na giełdzie to potem możesz przesłać sobie na prywatny lokalny portfel.
@rysiekryszard: Mireczku, w jaki sposób kupujesz krypto? Używasz binance? Coinbase pro? bitbay? Portfel sprzętowy? Cyfrowy? Trzymasz na giełdzie?

@Bitboysave: > Jeśli jednak postanowisz kupić przez giełdę to oczywiście nie musisz tam trzymać swoich krypto w każdej chwili możesz kupić np ledgera lub stworzyć portfel na platformie exodus lub innej i tam je ulokować.

1. Czy taki Ledger obsługuje tylko BTC? Co w przypadku innych kryptowalut? Muszę kupować inny portfel sprzętowy?
@piro111:
1.: Nie tylko Btc, możesz zobaczyć na ich stronie lub ogólnie wpisując frazę w Google jakie krypto obsługuje ledger S i X, są różnice, ale nie wielkie
1.A : Nie mogę doradzić nigdy nie stosowałem takiego sposobu przechowywania kryptowalut.
1.B Osobiście polecam portfel Exodus dla osób początkujących przez jego prostotę, jednak do przechowywania większej ilości, polecałbym już portfel sprzętowy.
2. Fee przy wypłatach z giełd jest zależne od tego jak