Wpis z mikrobloga

Przez niemal dekadę mojej dotychczasowej kariery widziałem wiele prezentacji. Były to czasem prezentacje, z których chciało się jak najszybciej uciec, a czasem wręcz przeciwnie, takie, które do dziś wspominam z sentymentem i które ukształtowały mnie w zawodzie programisty.

Te ostatnie na pewno nie są dziełem przypadku. Swoją jakość zawdzięczają głównie ponadprzeciętnym umiejętnościom prelegentów. Poza samym faktem posiadania ogromnego doświadczenia i wiedzy potrafią oni dzielić się wiedzą z innymi w przejrzystej i łatwo przyswajalnej formie.

Właśnie o 10 takich osobach jest mój dzisiejszy wpis

https://kodujmy.pl/10-najlepszych-prelegentow-java-w-polsce-ktorych-warto-sledzic/

To moja prywatna, wyselekcjonowana grupa 10 prelegentów, których bardzo cenię i po których zawsze można spodziewać się wysokiej jakości prezentacji. Zapraszam do lektury i zachęcam do oglądania, ponieważ przy każdej osobie umieściłem jedną ze świetnych prezentacji ich autorstwa. #java #programowanie #naukaprogramowania
tomic - Przez niemal dekadę mojej dotychczasowej kariery widziałem wiele prezentacji....

źródło: comment_1612634766gQfQ1Rt3JajPLkgu76JC20.jpg

Pobierz
  • 9